Įvairenybės

Baldai akcija

Viskas apie baldus ir akcijas

Baldai akcija
Baldai akcija

Kažkur teko skaityti, kad lietuviai labai nenoriai perka tas prekes, prie kurių nėra pužrašo akcija. Ar tai tiesa, galime spręsti pagal save ir parduotuvių reklamas. Akcijos visur. Net ir baldai akcija pasipuošę stovi baldų salonų ekspozicijose. Ir visai nesvarbu, kad nuolaida būna minimali, ir perbraukta kaina tik neseniai buvo pakeista nauja. Tai pastebi ne visi, tad visiems kitiems nuolaida reiškia nuolaidą. Tiesa, labiau ne piniginę, o psichologinę. Štai pažiūrėkite, kiek daug mašinų prie parduotuvės, ant kurios vitrinų puikuojasi užrašai baldai akcija ispardavimas. Nesvarbu, kad tas išpardavimas jau ne pirmi metai ir niekaip neišparduoda visų baldų.

Mažos žvaigždutės

Ne visada baldai kainuoja taip pigiai, kaip skelbia akcijos reklama. Kodėl? Dažnai ten būna pripiešta daug mažų žvaigždučių, kurios diktuoja papildomas sąlygas. Kas jų nepamato, nusivilia, atėję į parduotuvę. Deja, tuo metu jau būna per vėlu persigalvoti, nes žmogus, vaizdžiai tariant, jau būna pagavęs „kabliuką“ ir nusiteikęs pirkti. Taigi nuolaidos, dar vienas būdas privilioti pirkėjus, kuriems baldai kaina be nuolaidos, buvo beveik neįdomūs. Stebuklas, kad kai kurie baldai akcija pritaikius staiga patraukia dėmesį.

Įnoringieji virtuvės baldai nepasiduoda akcijoms. Virtuves baldai akcija gali suvilioti tik tuos, kurie nežino, kad pigiau gali kainuoti tik paprastos dalys, kuriose bus spintelė, gal keli stalčiai. Jei reikės sudėtingų konstrukcijų, mokėsite tiek, kiek priklauso, o pardavėjas nesijaus jūsų apgavęs, juk kai kuriems virtuvės baldams visgi taikomos nuolaidos.

Galbūt teko pastebėti, kad nuolaidos taikomos, vos atsidarius naujai parduotuvei. Rizikinga, nes nežinote tikrų kainų, negalite palyginti, kiek kainavo prieš tai. Matote tik perbrauktas neaiškias kainas, kurių galbūt niekada ir nebuvo.

Kada verta?

Visgi kai kada akcija pasinaudoti verta. Pavyzdžiui, baigiasi vasaros sezonas, o lauko baldai akcija pasipuošė. Na, nepanaudosite šiemet, bet kitiems metams turėsite naujus ir pigiau įsigytus baldus. Jei nesivaikote madų, jums bus nesvarbu, kad skėčio spalva bus nemadinga kitą sezoną.

Atsitinka taip, kad vieno gamintojo visiems baldams pritaikoma nuolaida. Tai būdas atkreipti pirkėjų dėmesį į konkrečią produkciją ir tai veikia. Tuomet tie patys baldai vilniuje ir Kaune kainuos tiek pat, bet užsisakant kitus baldus, ne esančius ekspozicijoje, nuolaida vis tiek bus pritaikyta. Tuo metu tikrai baldai akcija turi tokią, kokia parašyta ir pirkėjas sutaupo.

Tikriems akcijų medžiotojams yra dar vienas būdas, ieškoti kas ir kur taiko didesnes akcijas. Įveskite interneto paieškos langelyje, pavyzdžiui baldai akcija kaunas arba baldai akcija vilnius, ar bet kuris kitas miestas, kuris jums aktualus ir pirmyn į nuolaidų paieškas. Tik gaila, kad greičiausiai nusipirksite tuo momentu pigiausią (arba taip pristatomą), o ne geriausią baldą. Būtų gerai, kad jums pasisektų ir nereikėtų gailėtis.

Nors ir labai gerai yra taupyti, visgi norisi patarti – neskubėkite. Na, būkite geri, nepirkite vien dėl to, kad baldai dabar parduodami su akcija. Skubotas apsisprendimas ir savęs guodimas, kad nors ir perku ne visai tai, ką noriu, bet užtat pigiau, nesuteiks tokio didelio pasitenkinimo ir rezultatas namuose iki galo nedžiugins. Gal geriau šiek tiek pataupyti ir nusipirkti tikrai tai, ko norite, net jei nusižiūrėti baldai nuolaidos tuo metu neturės. Išties ne baldai akcija, jos popieriaus spalva, traukiantys akį turėtų puošti namus, o tie, kuriems nėra gaila net kelių mėnesių uždarbio.