Pirkiniai / Paslaugos

Baldai visiems

Baldai visiems
Baldai visiems

Baldai – kiekvienam pagal poreikius

Baldai mus supa visur: namuose, biuruose, restoranuose, ligoninėse ir netgi lauke. Baldai visiems reikalingi be išimties. Be jų neįsivaizduojamas nei pilnavertis darbas, nei poilsis ar laisvalaikio leidimas draugų kompanijoje. Šiuo metu baldų pasirinkimas – begalinis, tad svarbu, kaip įsigyti pačius geriausius ir dar šiek tiek sutaupyti.

Baldų kategorijos

Dažniausiai baldai skirstomi pagal gyvenamąsias erdves (prieškambario, valgomojo, miegamojo, vonios ir pan.). Tuomet pasirinkimas susiaurėja ir nereikia gaišti laiko, apžiūrinėjant visus prekybos centro arba interneto parduotuvės baldus. Kiti baldų pardavėjai tokiu principu susiaurina pardavimų sritį, pvz. gamina tik spintas, tik biuro baldus ir pan. Todėl svarbu iš anksto žinoti, kokiose baldų kategorijose galite rasti norimus baldus. Neieškokite universalių parduotuvių, kur visi baldai visiems parduodami. Juk svarbu ir baldų stilius, iš kokių medžiagų gaminama, ar vienetiniai tai baldai, ar skirti masiniam pirkėjų srautui. Baldų kategorijos – pirmas žingsnis, palengvinantis varginančias paieškas, tačiau yra daug būdų, kaip gali būti baldai įsigyjami ir greičiau, ir patogiau.

Kur pirkti baldus: internete ar tradicinėje parduotuvėje?

Šiuo metu parduodami baldai internetu arba tradicinėmis priemonėmis baldų centruose. Abu pardavimų būdai turi savų pliusų ir minusų. Pigus baldai visiems aktuali tema, todėl tie, kas tikisi geriausių pasiūlymų, išpardavimų ar nuolaidų, rekomenduojama baldų paieškas atlikti internetu. Taip sutaupysite ir laiko, ir pinigų. Interneto svetainėse pateikiami išsamūs baldų aprašymai, aukštos kokybės nuotraukos. Tai beveik tas pat kaip rinktis baldus ir popierinio katalogo. Jeigu iškyla klausimų, interneto svetainėje tikrai visiems bus atsakoma ir nuoširdžiai patariama. Baldai, parduodami internetu, nesukelia problemų, gyvenantiems atokiai nuo didmiesčių, kur yra įsikūrę dauguma baldų parduotuvių. Todėl, tarkim, baldai visiems kaune gyvenantiems, užsakomi nuotoliniu būdu, o pristatomi tiesiai į namus. Nors visiems įprastos baldų parduotuvės, atrodo, praranda savo aktualumą, tačiau tai tik klaidingas įsitikinimas. Dauguma žmonių vis tiek nori užeiti į parduotuvę, baldus paliesti, įsitikinti medžiagų kokybe, dėl savo sprendimo pasitarti su konsultantu. Tokio tipo parduotuvėje, tikėtina, jog baldai bus parduodami brangiau, nes reikia išlaikyti kompetentingą personalą, didžiules baldams skirtas erdves, prižiūrėti patalpas, mokėti papildomus mokesčius ir pan.  Tad jeigu jums aktualus klausimas, kur baldai visiems pigiau parduodami, galima drąsiai teigti, jog – internete. Tik skirkite pakankamai laiko nuolaidų, akcijų ar išpardavimų paieškoms.

Baldai pagal gyvenamąsias vietoves

Baldų pardavėjai, norintys pritraukti kuo daugiau klientų, privalo susipažinti ne tik su jų norais, lūkesčiais, bet ir su galimybėmis. Vilniuje – didžiausia prabangių, gaminamų pagal individualius užsakymus baldų koncentracija. O kur dėvėti baldai visiems marijampole ten stiprus lyderis. Mažesnių miestų žmonių pajamos ir galimybės žymiai mažesnės, nes miesteliuose pritraukiama negausiai užsienio investicijų, nėra didelių pramoninių rajonų ar verslo centrų. Taigi, tai atsispindi ir balduose: jie būna paprastesni, gaminami iš prastesnių medžiagų, stengiamasi patenkinti būtiniausius poreikius, kad baldas atliktų tik tiesiogines savo funkcijas. Baldai visiems suteikia skirtingas sąlygas dirbti, ilsėtis ar pramogauti, tačiau rinkitės kiek įmanoma kokybiškesnius baldus. Gali jūsų baldai visiems ir nepalikti gero įspūdžio, bet, svarbiausia, kad jie patiktų jums ir atitiktų savo paskirtį.

Baldai išradingiausiems

Originalius baldus galite ne tik įsigyti artimiausioje baldų parduotuvėje, tačiau ir pasigaminti patys! Idėjų paieškoms puikiai tinka baldų, interjero, klasikiniai namų katalogai bei interneto platybės. Nustebsite, kokių formų, medžiagų ir funkcijų baldus įmanoma pasigaminti patiems. Senos knygos, medžio paletės, atskiros pagalvėlės – tai tik keletas iš puikiai tinkančių daiktų baldams. Tokie baldai visiems gal ir nepatiks, bet daugelis jūsų darbo rezultatus tikrai pastebės ir tinkamai įvertins.