Pirkiniai / Paslaugos

Balkono Stiklinimas

Kiekvieno daugiabučio butas turi savo balkoną, kitaip sakant  išėjimą į lauką. Balkonų būna visokių tipų. Vieni įrengti simboliškai, skirti tik išėjimui. Praktiškai juose gali sutilpti vos keletas žmonių. Kiti suprojektuoti per visus to buto kambarius, platūs ir tvirtų konstrukcijų. Savininkai visokiais būdais bando balkonų užimamą plotą išnaudoti.

Dažniausiai ko imamasi – balkonų stiklinimas. Tai daroma dėl kelėtos priežasčių.Visų pirma siekiama pasiekti kuo geresnių termoizoliacinių savybių. Gerai įstiklintas balkonas gali stipriai prisidėti prie šiltesnių kambarių turėjimo. Svarbu tam pasirinkti kokybiškas medžiagas. Ilgą laiką Lietuvoje buvo paplitęsbalkonų stiklinimas naudojant medinius langus. Žmonės greitai perprato stiklinimo naudą, o tuo metu mediena atrodė pigiausia, patvariausia ir priimtiniausia statybinė medžiaga. Visgi mediniai langai balkonų stiklinimui nėra pats geriausias pasirinkimas. Pastarieji yra labai stipriai veikiami išorinių procesų (vėjas, lietus, sniegas, šaltis), todėl tarnavimo laikas būdavo labai ribotas.

Bėgant metams žmonės atrado plastikinius langus. Jie pasižymėjo ilgaamžiškumu ir žemesne kaina už medinius. Greitai plastikiniai langai pradėti naudoti ir balkonų stiklinimui. Plastikas žymiau ilgiau perneša minėtus procesus, todėl jo tarnavimo laikas padvigubėja. Montavimas tokio tipo langų taip pat pasižymi mažesnėmis sąnaudomis ir yra lengvesnis.

Antroji balkono stiklinimo priežastis – apsauga nuo įsilaužimų. Gerai sumontuoti langai, kuriuose panaudotos kokybiškos medžiagos ir apsauga nuo įsilaužimo, tikrai gali sustabdyti nekviestą svečią. Pirmojo aukšto būtų savininkai praktiškai neįsivaizduoja savo balkonų be plastikinių langų. Jie padeda išlaikant šilumą ir sukuria saugumo garantą. Kartais įstiklinti balkonai tampa kambario dalimi. Siena tarp balkono ir kambario yra pašalinama, tokiu būdu didėja kambario kvadratūra ir komforto pojūtis. Tačiau toks įstiklinimas reikalauja ypatingai kokybiškai atlikto darbo.