Įvairenybės

Bendrovė P&O Ferrymasters, specializuojanti logistikos sprendimų srityje, pasitiki Europos transporto biržų lyderiais – TimoCom.

Jau daugiau nei penkerius metus Europos logistikos paslaugų tiekėjas, bendrovė P&O Ferrymasters veiksmingai naudoja internetinę TimoCom bendrovės transporto ir krovinių biržą TC Truck&Cargo® . Internetinėje programoje įmonė išdidžiai pateikia per metus iki 80 000 pasiūlymų ir  tendencija yra auganti.

P&O Ferrymasters, 2010 m. gavusi „World Travel Awards” („Pasauliniai kelionių apdovanojimai”) premiją, priklauso pirmaujančiai Europos keltų bendrovei „P&O Ferries”. Įmonė esanti 27 strategiškai svarbiose vietose, 13 Europos šalių, kurioje dirba 600 darbuotojų. Ekspertų individualiai pritaikyti sprendimai apima ir vadinamuosius intermodalinius pervežimus. Kai vienam pervežimui naudojamos dvi transporto rūšys, pavyzdžiui, keltai ir sunkvežimiai.

Saugumas, kokybė ir daug papildomų paslaugų „Elektroninės transporto biržos naudojimas ne tik palengvina darbą, bet ir mažina kasdienės veiklos sąnaudas. TC Truck&Cargo® biržoje mes dirbame su daugeliu patyrusių tarptautinių paslaugų teikėjų ir taip galime užtikrinti nenutrūkstamą pervežimo grandinių perėjimą iš jūros kelių į sausumos kelius „, – sakė „P&O Ferrymasters” krovinių pervežimo padalinio direktorius Hermanas Braamas.