Verslas / Ekonomika

Betafence garso barjerų kokybė patvirtinta laboratorijoje

Tvorų, vartų užtvarų ir kitų aptvėrimų sistemų gamintojo Betafence produktai išsiskiria aukšta kokybe ir patikimu, tai dar kartą buvo patvirtinta atliekant produktų laboratorinius tyrimus.

Lenkijos miesto Glivicės  Aukštosios Technikos Mokyklos laboratorijoje buvo testuojami  Soundblocks garso užtvarai, ir testų rezultatai patvirtino aukštą gaminių. Pagal pralaidumą garsui – užtvarai buvo priskirti B3 klasei, kas reiškia, kad triukšmas sumažinamas 45 decibelais, pagal sugėrimo savybes užtvarai buvo priskirti A1 ir A2 klasėms, pagal naudojamą užpildo tipą.

Tyrimams buvo pateikti gabionų krepšiai su  trimis skirtingais išorinių sekcijų užpildais – bazalto, raudonu smiltainiu ir dolomito – kalkakmenio užpildu. Vidinė konstrukcijų dalis buvo užpildyta smėliu.

Pasižymėdami tokiais aukštais garso pralaidumo mažinimo  ir absorbavimo rodikliais, Soundblocks užtvarai tuo pačiu išlaido ir savo dekoratyvią, traukiančią žmonių dėmesį ir su aplinka derančią išvaizdą (dėka užpildų iš natūralių medžiagų).

Soundblocks –patentuota Betafence gaminama triukšmo slopinimo sistema, naudojama dideliuose infrastruktūros projektuose. Dėka naujausių gamybos koncepcijų daugiau garso yra absorbuojama ir užtvarus peržengia mažiau triukšmo. Soundblocks barjerai yra pagaminti iš plieninės suvirintos vielos, padengti Zincalu Ultra antikorozine danga, tarpusavyje sujungti spiralėmis.

 Daugiau informacijos apie garso barjerų Soundblocks ir kitų gabionų konstrukcijas galite rasti tinklapyje: betafence-tvoros.lt

Be garsų užtvarų Betafence gaminių asortimente – platus vartų, segmentinių tvorų, tvorų tinklų ir kiti aptvėrimų sistemų pasirinkimas.