Įvairenybės

Biuro apranga kai už lango +30

Vasara- tai toks laikas, kuris mums visiems asocijuojasi su atostogomis, pramogomis, piknikais gamtoje arba tingiu poilsiu hamake. Ir vasara beveik niekam (na nebent pajūrio prekiautojams ar gidams) nesisieja su darbu. Tačiau, kad ir kaip bebūtų niekšiška ir neteisinga, iš trijų vasaros mėnesių atostogauti galime, geriausiu atveju, tik vieną, o likusius praleidžiame biure per pietų pertrauką žiūrinėdami draugų į Facebook‘ą įkeltas atostogų nuotraukas.

Tad kaip atrodyti stilingai ir tvarkingai darbe, kai pro langus nuo pat ryto spigina saulė ir neretai nebepadeda net ir kondicionieriai. O jei jų biure iš viso nėra? Jei vidinis termometras rodo tiek pat kiek pastatytas jūsų mamos šiltnamyje? O protokolas visgi reikalauja klasikinio stiliaus drabužių? Štai keli patarimai jums:

1. Pirmasis ir bene svarbiausias patarimas- rinkitės drabužius iš natūralių medžiagų. Natūralūs pluoštai leidžia odai kvėpuoti, kai karšta vėsina kūną, o kai šalta- jį šildo. Šiltajam sezonui labiausiai tinka linas, šilkas, medvilnė.

2. Nuostabiai gražiai atrodysite pasipuošusios pastelinėmis spalvomis: kremine, rausva, rusva, žalsva. Šios spalvos labai švelnina gan griežtą klasikinį stilių. Žinoma, vasara toks metas, kai norisi spalvų, tad į savo aprangą galite įkomponuoti į geltoną, raudoną, mėlyną bei kitas ryškesnes spalvas, tačiau jų nesuplakite į vieną drabužių ansamblį ir geriau naudokite kaip detales, kurios suteikia nuotaikos ir žaismingumo.

3. Rinkitės lengvų audinių drabužius, kurie stipriai nepriglunda prie kūno (tokiu atveju mažiau prakaituosite ir jausitės ne tokia sukaitusi). Lengvai krentanti palaidinė, laisvoki marškinukai, lengvutis sijonas iki kelių- puikus pasirinkimas vasarai biure. Priklausomai nuo modelio, į biurą galite eiti netgi su šortais, tačiau jie turi būti elegantiški ir ne pernelyg trumpi.

4. Nepakeičiamas vasaros drabužis- suknelė. Į darbą ji taip pat puikiai tinka, tačiau nesirinkite labai atviros, iššaukiančios, pliažinės suknelės. Kad ir kaip būtų karšta, laisvalaikio sukneles ant plonyčių petnešėlių pasilikite atostogoms. Ta pati taisyklė galioja su ilgomis suknelėmis, kurios taip pat sukuria atostogų, o ne darbo atmosferą.

5. Jei jūsų darbo vietoje karšta, rinkitės surištų plaukų šukuoseną: arklio uodegėlę, kuoduką ar kitais būdais susegtus plaukus, nes palaidi plaukai šildo kaklą ir pečius. Su surištų plaukų šukuosena jausitės nepalyginamai gaiviau.

6. Vasaros metu nesirinkite ryškaus makiažo. Žinoma, jei mėgstate ryškiai raudonai padažytas lūpas ir tai jau tapo jūsų vizite kortele, jų neatsisakykite, bet bendras patarimas visoms- vasarą gražiausiai atrodysite su natūraliu makiažu,.kuris tik šiek tiek paryškina gražiausius bruožus. Ir nepamirškite skaistalų, kurie suteiks odai gaivumo.

7. Karštuoju sezonu taip pat rinkitės lengvus ir neįkyrius kvepalus, nes kai karšta, mes viską užuodžiame daug intensyviau. Sodrūs ir sunkūs kvapai labiau tinka šaltajam sezonui.

Tai štai, tokie mūsų patarimais jums, vasarotojos darbe. Labai nenusiminkite, nes atostogos anksčiau ar vėliau atkeliaus ir į jūsų kiemą. O tada jau bus… Ir be to, visada po sunkios darbo dienos su bendradarbiais galima nukeliauti iki artimiausios lauko kavinės ir išgerti taurę vyno. Štai jums ir mini atostogos.