Automobiliai / Motociklai,  Verslas / Ekonomika

BMEnet, programai TC eBid® pratęsė sertifikuotą ženklą „Krovinių pirkimas“

Per 58 metus, BME įsitvirtino Vokietijos rinkoje, kaip prekybos asociacija pirkimų ir logistikos srityje. Tinklo paslaugų teikėjui ypatingai svarbu yra skatinti įmones ir mokslo įstaigas dalyvauti viešuosiuose pirkimuose, bei tiekėjo pusę keistis informacija. Be to, asociacija skatina jos narių kvalifikaciją, siekiant padidinti veiksmingumą. Šioje kategorijoje, BMEnet GmbH apdovanojimas skirtas elektroniniems viešiesiems pirkimams organizuoti skirtai programinei įrangai – pradedant valdymo katalogais ir baigiant pasiūlymų patalpinimu elektroniniu būdu. 2009 metų pabaigoje, vos tik pasirodžius TC eBid® , TimoCom jau buvo patenkintas įvertinimu. Dabar pirkimų platforma ir vėl išlaikė BME testą.

Lengvai suprantama ir ypatingai skaidri rinkos dalyviams

„Mums ypač patinka tai, kad TimoCom konkursų skelbimo platforma yra lengvai suprantama.” Dėka aukštų standartų ir esant intuityviai vartotojo sąsajai, galite sumažinti savo išlaidas. Be to, transporto paslaugų teikėjų gausa, padidina rinkos skaidrumą”, aiškina Andreas Richter, kuris įmonėje BMEnet GmbH yra atsakingas už dalyvių vertinimą. Iki šiol, daugiau nei 2000 įmonių – nesvarbu ar tai milžinės ar mažutės įmonės – visos Jos sėkmingai naudojasi programa. Tuo tarpu, daugiau nei 10,000 transporto konkursų buvo pasiūlyta TC eBid® . TimoCom šį pripažinimą įvertino kaip itin naudingą, nes klientai vis dažniau renkasi sertifikuotus gaminius. Kita vertus, šio apdovanojimo dėka, TimoCom gali įrodyti esamos programinės įrangos kokybę.  Marcel Frings, TimoCom Vyriausiasis Atstovas: „Mums labai malonu, kad dar kartą galėjome būti įvertinti BME ir mūsų Europos konkursų skelbimo platformos dėka galime įrodyti savo klientams „certifikuotą kokybę”.

Daugiau informacijos apie TimoCom pervežimo konkursų skelbimo programą, krovinių ir transporto birža, bei BME galite rasti apsilankę www.timocom.lt ir www.bme.de.