Nuoma

Bobcat nuoma

Bobcat yra žinoma įmonė, kuri tiekia kompaktišką įrangą su visais jai reikalingais priedais. Į Bobcat įmonės gaminius buvo visada diegiamos naujausios ir pažangiausios technologijos. Bobcat nuoma siūlo palatų asortimentą priemonių atlikti statybos ir gerbūvio darbams. Nors ir yra kitų įrenginių markių, bet Bobacat yra geriausias pasirinkimas – šis ženklas išlaikė laiko išbandymą ir per daugelį metų sukūrė tvirtą reputaciją, kuri bėgant laikui tik gerėja.

Minikrautuvo Bobcat nuoma yra visapusis pagalbininkas statybų aikštelėje. Jis gali atlikti pakrovimo ir iškrovimo darbus sunkvežimiams ar vilkikams. Ką jis kraus/iškraus nėra didelis skirtumas, nes šie minikrautuvai labai universalūs. Krautuvas turi galingą hidraulinį mechanizmą kuris užtikrina, kad darbo eiga vyktų sklandžiai ir be neplanuotų iššūkių. Nors šis įrenginys nėra labai didelis, bet yra pakankamai galingas, kad be jokių trikdžių išstumdytų žemes, padėtų betonuoti ar kasti. Seniau kasimo darbus visada atlikdavo traktorius ar ekskavatorius, bet Bobcat įrenginys turintis kasimo funkciją taipogi labai universalus. Kadangi yra mažų gabaritų jis tilps net mažiausiuose kiemo užkaboriuose kur netilps  traktorius, dirva bus mažiau gadinama, nes jo važiuoklė mažesnė už traktoriaus. Turime įvairaus diametro kaušų, todėl prireikus siauresnio, pavyzdžiu klojant vamzdyną, grioviui naudojami siauresni kaušai, taip darbai atliekami greičiau, pigiau, mažiau suardomas dirvožemis.

Užsisakant traktorių ar ekskavatorių transportavimo išlaidos yra labai didelės, nes atvažiuoti jiems patiems į darbo vietą reikia didelių kuro ir laiko sąnaudų, o vežant auto krautuvu, jo reikia didelio ir galingo. Bobcat nuoma unikali tuo jog transportavimo kaina iki darbo vietos yra tokia maža, kad atliekant didesnius darbus ji net neįskaičiuojamą į darbų sąmatą.