El. Parduotuvės

Braun barzdaskutės: tinkamą ras kiekvienas vyras

Barzdų mados kinta nuolatos, taip pat, kaip aprangos stiliaus ar namų interjero, tačiau visais laikais vyrai niekaip neišsivertė be skustuvo. Dabar populiariausi yra du pasirinkimai: skustuvai arba barzdaskutės. Skustuvai gali būti vienkartiniai ar su keičiamais peiliukais, jais skutantis reikia sugaišti daugiau laiko, be to, reikalingos papildomos priemonės, tokios kaip skutimosi kremas ar putos. Šio metodo alternatyva yra skutimasis barzdaskute. Barzdaskutės populiarios tarp vyrų, kurių veido oda jautresnė ir jie negali naudoti įprastų peiliukų, taip pat tai patogesnis skutimosi būdas daug keliaujantiems ir įtemptu gyvenimo tempu gyvenantiems vyrams. Nors iš didžiulio barzdaskučio asortimento išsirinkti nėra itin paprasta, visi, ieškantys kokybės, funkcionalumo ir preciziškumo, turėtų išmėginti Braun barzdaskutes.

Nors kompanija Braun gamina įvairius elektronikos prietaisus, skirtus tiek grožiui, tiek virtuvei, būtent barzdaskutės yra jos skiriamasis ženklas. Jau ne vieną dešimtmetį populiariausiųjų sąrašuose galima išvysti ne vieną Braun barzdaskučių modelį. Nuolat tobulėjanti ir vis naujomis funkcijomis papildoma technika tikrai ne veltui yra pamėgta tūkstančių.

braun barzdaskutesVienas dažniausiai įsigyjamų ir tik teigiamų atsiliepimų sulaukiantis yra Braun barzdaskutės modelis 5030S. Tai net tris skutimosi galvutes turinti prietaisas. Kiekviena galvutė yra dengta tinkleliu, taip užtikrinant kruopštų skutimąsi itin arti odos. Speciali FlexMotionTec galvutė užtikrina efektyvų skutimąsi su mažesniu spaudimu ir iki minimumo sumažina odos sudirgimą. Ši barzdaskutė tinkama ne tik visiškai švariai nusiskusti veido odą, bet ir barzdos priežiūrai, kadangi viena iš jos funkcijų – išstumiamas kirpiklis, kuriuo iki pageidaujamo ilgio galite trumpinti savo barzdą bei ją modeliuoti ir suteikti norimą formą.

Barzdaskutė yra su akumuliatoriumi, kuris pakraunamas per valandą, o išsikrauna per 45 minutes. Turint omenyje, kad vienas skutimosi seansas tetrunka kelias minutes, pakrauta barzdaskute galėsite naudotis tikrai ilgai.

Penktos serijos 5030S Braun barzdaskutė išsiskiria ir savo varikliu – PowerDrive tipo variklis yra net 20 procentų galingesnis ir dideliu greičiu skuta net ir tankiausius plaukelius,

Galingesnis prietaiso akumuliatorius, unikalus galvutės dizainas ir švelnūs ašmenys užtikrina, kad švariai nusiskustumėte nespausdami, taigi ir nedirgindami odos. Rūpestingai pašalinsite įvairiomis kryptimis augančius plaukus, plaukelius nuo sunkiau pasiekiamų sričių, o praplovę nesunkiai pasirūpinsite higiena.

Braun barzdaskutė taps nepakeičiama rytinio ritualo dalimi bei kelionių palydove. Investuokite į kokybišką įrenginį ir jau greitai išvysite, kaip teisingos investicijos atsiperka.