Įvairenybės

Britney Spears Cosmic Radiance kvepalai

Britney Spears Cosmic Radiance EDP
Kvepalai moterims.
Po sėkmingo aromato Radiance debiuto, kuris stebina mus savo vaiskiais žalsvai melsvais ir rausvais buteliuko atspalviais, jo pasekėjas Cosmic Radiance aromatas atvyksta tos pačios formos buteliuke, bet su skirtingomis spalvų pastabomis! Jo blizgūs juodi atspalviai primena apie brangakmenius, o mažai raudoni atspalviai ant jo kaklo pasako, kad tai moteriškas aromatas. Cosmic Radiance kvepalai moterims pristatyti 2011 metais.
Aromatas yra įkvėptas žvaigždės, kuri yra ryškesnė danguje, nei visos kitos žvaigždės. Žvaigždės iš kitos galaktikos, kuri randasi toli toli nuo mūsų pasaulio.
Britney Spears Cosmic Radiance sudėtis prasideda nuo stipriomis ir optimistiškomis citrusinių vaisių natomis, širdyje jaučiama gaivinanti raudonų gėlių puokštė. Pagrinde išlieka gintaro šiluma, minkšta vanilė ir kreminio santalmedžio pastabos.
Kvepalų pradžia siejama su Britney Spears albumo remikso leidimu. „Be the brightest star of the universe!“ („Būkite ryškiausia visatos žvaigžde!“) sako Britney’ė. Kvepalus kūrė Honorine Blanc ir Harry Fremont.
Rekomenduojama: Vakariniai.