Būstas,  Įvairios svetainės,  Kompiuteriai / internetas,  Pirkiniai / Paslaugos,  Skelbimai internete,  Verslas / Ekonomika

Buitinė ir kompiuterinė technika skelbimuose

pinigų maišasLietuvai dar tik žengiant pirmus žingsnius iš finansinės krizės, nemaža dalis žmonių renkasi pirkti ne naujus daiktus, bet verčiau bando rasti tinkamą preitaisą skelbimuose internete. Dažnai skelbimuose galima rasti išties kokybiškus ir vertus dėmesio, naudotus kompiuterius už patrauklią kainą.

Kompiuterinė technika pinga pašėlusiais tempais, todėl dar prieš metus pirktas kompiuteris, skelbimuose gali būti pardavinėjas už pusę pradinės kainos. Tai itin patrauklu tiems gyventojams kurie susiduria su finansinėmis problemomis arba tiesiog nenori išlaidauti ir pirkti naujo prietaiso, bet verčiau renkasi naudotą, su ženklia nuolaida.

Panaršius po interneto skelbimų lentas matome, kad pasirinkimas išties didelis. Galima rinktis iš:

  • Planšetinių kompiuterių;
  • Nešiojamų kompiuterių;
  • Stacionarių kompiuterių;
  • Kitos kompiuterinės technikos.

Dažnai pasitaiko atveju, kuomet įmonės parduoda savo nurašyta org. techniką ir kitus biuro reikmenis. Įmonės kataloguoja savo produkcija ir įsigyti galima visą komplektą. Toks platus katalogas leidžia pradedančiam verslui įsigyti viską ko reikia, už žemesnę nei rinkos kainą.

Nemokami skelbimai internete yra puiki vieta parduoti jau nebenaudojamus kompiuterius. Jei po kalėdų egle radote naują kompiuterį, natūraliai kyla klausimas „ką daryti su senuoju?”. Čia ir pasitarnauja nemokami skelbimai internete. Kiekvienas norintis gali registruotis skelbimų portale ir bandyti parduoti nebenaudojamą kompiuterį, telefoną ar kitą buitinį prietaisą.

Žmonės neretai parduoda/perka ir baldus ar drabužius. Nemažą dalį visų skelbimų sudaro nekilnojamo turto pardavimų skelbimai. parduoti ar įsigyti NT interneto pagalba yra lengva ir tai padaryti galima itin operatyviai. Dėl šios priežasties būtent priešais savo kompiuterio ekraną, daugiausiai laiko praleidžia dalis NT agentūrose dirbančių specialistų.

Parduodami ir nuolaidų kuponai

Skelbimuos yra platinami ir nuolaidu kuponai. Įmonės dažnai išleidžia nuolaidų kuponus, tam, kad pritraukti naujų klientų. Nemaža dalis jų yra išplatinama virtualioje erdvėje. Tai įvairūs specializuoti projektai bei paprasti skelbimų portalai. Nuolaidų kuponai ypač populiarūs būna kalėdiniu sezonu, nes tai puiki dovana. Tačiau nemaža dalis tautiečių juos įsigyja ir sau arba kaip dovaną gimtadienio, vestuvių ar kita proga. Juk tai puiki proga padovanoti gerą dovaną, išleidžiant tik dalį sumos, nuo tikrosios jos kainos.