Pirkiniai / Paslaugos

Buitinės svarstyklės: kaip susirasti geriausią?

svarstykles kainaGrožio standartai keičiasi kone kas sezoną – stiliaus elitas šlovina tai liesą, tai apvalainą siluetą. Tačiau dėl vieno ginčytis neverta – sveikas kūnas yra proporcingas, ir ši savybė susijusi su svoriu. Kai kalbama apie buitines svarstykles kaina turi lemiamą poveikį sprendimui. Vis dėlto šis svorio stebėjimo prietaisas turėtų atrasti savo vietą kiekvienuose namuose. Išsirinkti nebrangų svėrimosi įrenginį nėra labai sudėtinga – tereikia iš anksto gerai apgalvoti kelis niuansus.

Esminis sprendimas – prietaiso tipas

Prietaisus svorio fiksavimui pažįsta visi. Esama mobilių ir įmontuojamų, pakabinamų ir pastatomų svėrimo įrenginių. Vis dėlto buitinės svarstyklės dažniausiai būna lengvai pernešamos iš vienos vietos į kitą, stabiliai stovinčios ant lygių grindų. Renkantis tokį prietaisą labai svarbu apsispręsti, kokio tipo, veikimo principo norima labiausiai.

Šiais laikais dauguma drąsiai renkasi elektronines svarstykles. Tai – išties modernus prietaisas. Jis svorį užfiksuoja itin tiksliai. Kitaip nei mechaninių įrenginių, šių svarstyklių paklaida yra labai nedidelė – vos iki 100 gramų. Be to, elektroniniai prietaisai turi žymiai daugiau papildomų funkcijų. Jie, pavyzdžiui, gali išmatuoti ne tik svorį, bet ir kūno masės indeksą (KMI), raumenų ir riebalų pasiskirstymą, vandens, kaulų masę.

Kai kurie modeliai dar tobulesni. Jie geba pateikti viso mėnesio pokyčių ataskaitą, padedančią suprasti, kuriomis dienomis dieta ar sporto pratimai buvo efektyviausi. Elektroninėmis svarstyklėmis gali svertis ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Net ir besispardantys, nuolat vietoje nenustygstantys mažyliai gali būti tiksliai pasverti. Žinoma, tokie inovatyvūs prietaisai kainuoja gerokai daugiau. Tad jei nuspendžiama rinktis svarstykles elektronines kaina gali ir nustebinti.

Norintys sutaupyti gali rinktis mechaninius svorio fiksavimo įrenginius. Tai – senesnės kartos prietaisai, ir jų rinkoje atrandama vis rečiau. Tiesa, kai kuriais atvejais mechaniniai svorio fiksatoriai yra patvaresni, jie kilogramų skaičių parodo greičiau. Tačiau papildomų funkcijų čia nėra. Todėl šių svarstykliu kaina yra kiek mažesnė. Sprendimas, ar reikia tik informacijos apie svorį, ar ir kitokių naudingų duomenų, yra tikrai individualus.

Galimybė stebėti svorį pigiai – reali

Priklausomai nuo funkcionalumo, gamintojo, patikimumo, tipo, dydžio, dizaino ir kitų kriterijų, svarstyklės gali kainuoti ir keliolika, ir kelis šimtus eurų. Tačiau sutaupyti galima įsigyjant ir vieną moderniausių prietaisų. Pats patikimiausias būdas tai padaryti – susirasti ir nusipirkti savo svajonių prietaisą virtualioje erdvėje.

Šiandien buitines svarstykles internetu įsigyja labai didelė dalis žmonių. Taip yra ne tik patogiau ir greičiau, bet ir ženkliai pigiau. Elektroninių parduotuvių savininkų neslegia pardavimo patalpų nuomos, komunalinių mokesčių našta. Jiems reikia gerokai mažiau darbuotojų. Todėl ir prekės įkainojamos visai kitaip. Suma, kurią reikia mokėti paprastoje ir elektroninėje parduotuvėje, gali skirtis net keliomis dešimtimis eurų.

Žinoma, pirkti reikėtų tik tokioje prekybos vietoje, kurioje taikoma ilga prekės garantija. Tai neatsiejama nuo parduotuvės teisėtumo sertifikatų. Juos paprastai lydi ir geri klientų atsiliepimai, reitingai. Jei tokioje prekybos vietoje aptinkama akcija ar apsilankoma išpardavimo metu, galima džiaugtis išties solidžia sutaupytų pinigų suma.

Kai kurios virtualios parduotuvės pristato prekes nemokamai visoje Lietuvoje. Dar kitos suteikia nuolaidą kitam apsipirkimui arba skelbia akciją tik prekėms, esančioms elektroninėje parduotuvėje. Neretai kainų skirtumas tarp fizinės ir virtualios parduotuvės yra akivaizdus – jį netgi nurodo pačios prekyvietės. Taigi, besirenkant buitines svarstykles kaina internete tikrai gali būti patikimu pasirinkimo kriterijumi. Akcijos ir žinios padeda įsigyti puikų, vertingą daiktą už prieinamą sumą ir su džiaugsmu stebėti sveiko, gražaus kūno pokyčius.