Pirkiniai / Paslaugos

Burberry Kvepalai

Didžiosios Britanijos įmonė burberry, kuri yra britų stiliaus namai. Ji yra gerai žinoma kaip drabužių, kvepalų gamintoja ne tik vyrams, moterims bet ir mažiems vaikams. Šis kvepalų gaminimas yra pagrindinis verslas ir jie turi savo parduotuvių bei franšizės parduotuvių visame pasaulyje.Jie siūlo savo prekes daugely parfumerijos parduotuvių .Pagrindiniai šios bendrovės prekių ženklų gaminiai yra Burberry Brit, Burberry Touch kvepalų ženklai.

BURBERRY vyrams:

Burberrys gamina platų daiktų suaugusių vyrų, moterų ir jaunuolių gaminius. Platus suaugusių vyrų yra  tokių kaip džinsai, sporto veiklos ir avalynės, laikrodžių ir kitų dalykų . Ji taip pat suteikia juos pasirinkti iš plataus pasirinkimo .Suaugę vyrai gali rinktis iš labai įvairių kvepalų pagal jo nori ir vieno konkretaus, kuris tinka ir jiems.

Burberry moterims:

Burberry taip pat sukuria platų asortimentą įvairių prekių merginoms. Prekės susideda iš tokių kaip saulės akiniai, kvepalai, avalynė, rankinės taippat platesnį pasirinkimą iš alternatyvų siūlomų rinkoje . Jie siūlo pasirinkti iš kelių  prekių už prieinamą kainą .Burberry kvepalai pagrindiniai šios įmonės akcentai.