Būstas,  Paskolos

Būsto paskola

Būsto paskola – viena rimčiausių Lietuvos Respublikoje. Todėl, jei nebijote rizikos, esate pilnai užtikrintas, kad grąžinsite šią paskolą laiku ir jei pilnai išsistudijavote, ką gero ir naudingo jums gali pasiųlyti būsto kreditus siųlančios kompanijos ir įmonės, tuomet į trasą!

Tėra septynios veiksmų operacijos, kurias atlikę galėsite laisvai džiaugtis jūsų trokštamu banko kreditu. Galėsite baigti remontuoti palėpę, vasarnamį… Galėsite statyti savo nuosavą būstą, arba nusipirkti jau įrengtą su visais patogumais. Visa tai – iliuzijose plūduriavusios mintys virs realybe…

Pirmiausia – paskolos paraiškos pildymas. Antra – bankinis paskolos patvirtinimas. Trečia – būsto paieška. Ketvirta – būsto vertinimas. Penkta – Bankinis patvirtinimas dėl paskolos išdavimo. Šešta – būsto draudimas. Septinta – notaro įforminimas jūsų būsto paskolai.

Verta žinoti, jog tik gavus patvirtinimą iš banko, galite sumokėti pardavėjui avansą už perkamą būstą. Jei sumokėsite avansą už perkamą būstą, o būsto paskola bankas nepatvirtins, tuomet rizikuosite prarasti įneštą avansą.

Imdami būsto paskolą, būkite atidūs pasirašinėdami kreditorių sutartis!

Būsto paskola – rimtas dalykas. Todėl  neverta pamiršti, jog tai viena rimčiausių paskolų. Ji  suteikiama tik tam tikrus kriterijus atitinkantiems fiziniams asmenims. Suteikiami kreditai gali būti grąžinami per dvidešimt – dvidešimt penkerius metus, todėl, jei nusprendėte pasinaudoti šia jau Lietuvoje gan populiaria bei patogia paslauga, tuomet privalote pasitarti su kreditus teikiančiomis kompanijomis, firmomis ir banku. Kurie gali netgi numatyti įvairių lojalumo paslaugų, nuoladų programų bei kitų „naujokams“ (pirmą kartą žmonėms šią paskolą imantiems žmonėms). Turite rimtai apgalvoti savo finansinę padėtį ateity, kadangi, jei nesugebėsite grąžinti paskolos, eis delspinigiai, kurie gali pasirodyti tikrai nemenkaverčiai. Privalote išsistudijuoti veiksmų operacijas, suteikiamas lengvatas, lojalumo programas, nuolaidas bei visą informaciją, kurią pateiks būsimas kreditorius ar bankas.