Įvairenybės

BuyUk.lt jums siūlo – prekių pristatymą iš D. Britanijos elektroninių parduotuvių tiesiai į jūsų namus

Jau senai daugelis užsienio elektroninių parduotuvių kaip ebay.co.uk ar amazon.co.uk savo prekes gali pasiūlyti už tikrai konkurencingą kainą Lietuvos parduotuvėms. D. Britanijoje populiariausių pasaulyje prekinių ženklų logotipais pažymėti drabužiai ar kiti daiktai kainuoja daug pigiau, nei Lietuvoje galėtų pasiūlyti prekes mažiausiomis kainomis teikianti parduotuvė. Taipogi, D. Britanijos elektroninėse parduotuvėsiu prekių asortimentas yra daug didesnis nei Lietuvoje, todėl rinkdamiesi jums reikalingą prekę jūs turėsite daug didesnį pasirinkimą, dėl ko bus didesnė tikimybė, kad išsirinkote būtent sau tinkantį ir kokybišką daiktą ar paslaugą. Problema tik viena – ne visi gali arba moka įsigyti prekių iš užsienio elektroninių parduotuvių, aukcionų. Perkant iš vienų parduotuvių, būtina gyventi UK, o siuntimo į Lietuvą sąlyga – brangus siuntimo mokestis. Pagaliau, turime sprendimą būtent jūsų problemai išspręsti.
Siūlome prekių pristatymą iš D. Britanijos elektroninių parduotuvių į Lietuvą. Dirbame tarpininkavimo principu. Prekes galime nupirkti ir iš tų parduotuvių, kurios neturi galimybės prekių siųsti į Lietuvą, todėl įsigyti galėsite betkurią prekę, nesvarbu, ar elektroninė parduotuvė turi tarptautinio pristatymo galimybę, ar ne.
Daugelis siuntų pristatymo tarnybų su siuntiniais dažnai elgiasi blogai, todėl gali pakisti jūsų prekės kokybė ar patvarumas. Pirkdami per mus, jūs užsitikrinate, kad prekė į jūsų namus atkeliaus saugiai, o išliks tokia pat kokybiška, kaip ir kai užsisakėte. Prekes laikome tam skirtuose furgonuose, todėl transportavimo metu prekės nejuda iš vietos, kurioje buvo padėtos.
BuyUk.lt jums siūlo – prekių pristatymą iš D. Britanijos elektroninių parduotuvių tiesiai į jūsų namus, kokybišką bei malonų aptarnavimą, prekės kokybės išlaikymo bei saugumo garantiją už nedidelį siuntimo bei tarpininkavimo mokestį.