Įvairenybės

Carolina Herrera kvepalai

   Carolina Herrera kvepalų kolekcija Puig prasidėjo 1988 metais, pirmasis kvapas Carolina Herrera atsirado dizanerių Carlos Benaïm, Max Gavarry ir rosendo Mateu.Carolina Herrera atspindi  prancūzų moterišką prabangą,turtingas gėlių ir dar brangios kosmetikos kvapas padarytas su tam tikru Amerikos sportiškumo atspindžiu, kad pašalina Prancūzijos pompastiškumą ir suteikia jiems paslaptingumo. 2002 metais, beveik tas pats trejetukas bei Gavarry  ir jo sūnus, Klemensas, sustiprino pozicijas kvepalų rinkoje.
Taigi ir 2003 metais, pagal Ann Gottlieb kūrybos kryptimi Alberto Morillas ir Jacques Cavallier sukurė kvepalus Chic, vienas iš daugiau nepakankamai komercinių avantgardinių savo kūrinių..
Po kelerių metų  ateina CH, Carolina Herrera duktė (pavadintas Carolina Herrera) kuri savaip pakreipia kvepalų pramone .Ji pradeda nuo cheminių medžiagų bei vaisių cukraus . Pasikvepinus maždaug po minutes jie virsta mažiau malonaus vaisių variacijos, kaip ir šviežios žolės ir gamtos kvapo. Ji neturi jokio grožio, jokio eleganciją ir jokio originalumo delto nebuvo labai vertinami dėl to jie palengva išnyksta,bet Carolina Herrera 212 VIP kvepalams lygių šiai dienai amerikoje ir netik lygių nėra.