Įvairenybės

Automobilio galios didinimas – 1nsane Chip Tuning

Automobilio galios didinimas – Chip Tuning

 Atšilus orams net mieste dažnai pastebime ypatingai greitai pralekiančius automobilius. Kaip taip gali būti? Paklausia dažnas praeivis. Greitį ir adrenaliną mėgstantys vairuotojai, žino, kaip iš tiesų šiek tiek padailinti ir pastiprinti savo automobilį. Kad automobilis įgautų naujų jėgų, dažniausiai atliekamas galios didinimas. Populiariausias metodas – Chip tuning, kitaip dar vadinamas čipavimas, suteikiantis automobiliui naujos jėgos, o vairuotojui – nepažintų įspūdžių. Norintiems pasimėgauti nauja automobilio galia, dažnai tenka pasidomėti chipavimu, tačiau tai nėra tokia paprasta procedūra, kaip iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti.

1. Diagnostika. Prieš didinanti variklio galią, pirmiausia turi būti atliekama variklio diagnostika. Variklio čipavimas priklauso nuo pačio variklio, kiekvienam automobiliui gali būti taikomas vis kitoks. Diagnostiką atliekantys specialistai gali įvertinti, kokios galios ir sudėties variklis, bei koks darbo atlikimo metodas turėtų būti taikomas. Jei mėginsite atlikti chiptuning be variklio diagnostikos – rezultatai gali būti liūdni. Variklis gali ne tik netapti galingesnis, bet ir būti sugadintas nepataisomai. Diagnostikos metu svarbiausia, kad būtų patikrintas automobilio dpf filtras – tai būtinas darbas.
chip tuning

2. Galimi rezultatai. Dyzelinių automobilių galios didinimas – itin naudingas dalykas. Mat pasikonsultavus su specialistu, įvertinus visas technines automobilio detales ir nustačius kliento lūkesčius, galima pritaikyti būtent Jūsų varikliui naudingą chipavimo techniką. Specialistai teigia, jog dažna tikimybė, jog darbus atlikus gerai, variklio galia padidėja kone iki 30 proc. Žinoma, norint pasiekti aukščiausių rezultatų, kartais gali prireikti ir nedidelių vidaus pataisymų, detalių pakeitimo.

3. Benzininiai lūkesčiai. Kartais vairuotojai atvažiuoja į servisą manydami, jog galios didinimas gali būti taikomas tik dyzeliniams varikliams. Iš tiesų taip nėra. Chip tuning techniką galima pritaikyti ir benzininiam varikliui. Žinoma, dažniausiai ši technika būna šiek tiek brangesnė. Tačiau čia taip pat labai svarbu kliento pageidavimai ir lūkesčiai, variklio esama galia ir jo detalių patvarumas bei tarnavimo laikas. Labai svarbu žinoti, jog sunku atlikti gerą darbą, jei automobilio detalės ne pačios pirmos jaunystės. Norint užtikrinti saugų ir kokybišką galios didinimą, pravartų ir pasirūpinti, kad po pirmo greitesnio pravažiavimo senos detalės nesubyrės į šipulius.