Įvairenybės,  Medicina / Sveikata

Čiužinys gali būti pavojingas

Netinkamas čiužinys gali būti itin pavojingas kūdikiams. Jei čiužinys bus per minkštas, vaiko nosis gali įsispausti į čiužinį, o kadangi kūdikiai negali pajudinti ir pasukti galvos, gali sutriktikvėpavimas. Taigi, yra reali grėsmė Jūsų vaiko sveikatai ar net gyvybei.

Šiandien mes žinome, kad kūdikiui reikiakietoko čiužinio, kad būtų užtikrinamas tinkamas kvėpavimas. Pernelyg minkštas čiužinys kūdikiams miegoti visiškai netinka, taigi, rinkitės atidžiai.

Į ką derėtų atkreipti dėmesį?

Jei išsirinkote tinkamo kietumo čiužinį, kitas faktorius yra kūdikio alergija dulkių erkutėms. Tiesą sakant, paprastuose čiužiniuose šie mikroskopiniai sutvėrimai turi idealias sąlygas gyventi ir daugintis, todėl padidėja tikimybė, kad kūdikiui, miegančiam ant tokio čiužinio, išsivystys alergija dulkių erkutėms.  

Vertėtų rinktis orui laidų čiužinį, kuris turi apsaugą nuo statinio krūvio. Vaikai yra judrūs ir mėgsta šokinėti ant lovos, todėl čiužinyje kaupiasi statinis krūvis, kuris gali trikdyti miegą dėl kibirkščių.

Rekomenduojame Baby čiužinius

Dormeo laboratorijoje buvo sukurti čiužiniai, geriausiai tinkantys Jūsų mažyliams. Dormeo Baby pagamintas taip, kad kūdikio stuburui būtų suteikiama reikiama atrama ir būtų užtikrinamas ramus bei sveikas miegas.

Kodėl reikalingi du sluoksniai?

Geriausia, kad čiužinys būtų pagamintasiš dviejų sluoksnių.Taip užtikrinama, kad čiužinys ilgai tarnaus ne tik kūdikiui, bet ir ūgtelėjusiam vaikeliui.

Baby čiužinys turi 2 sluoksnius. Apatinis, kietasis sluoksnis yra skirtas miegoti kūdikiams, nes jis apsaugo nuo nosies prasmegimo čiužinyje, kai kūdikis miega ant pilvo. Kai kūdikis paaugair pradeda vaikščioti, jam tinkamesnis yra minkštesnispagrindas. Jis prisitaiko prie nuolatinio vaiko vartymosi per miegus ir augančio kūno.
čiužiniai