Pirkiniai / Paslaugos

Ciuzinys

Ciuzinys pagal horoskopą

Ciuzinys
Ciuzinys

Tikriausiai retai kada susimąstote, kad net ir ciuzinys gali būti paskiriamas žmogui, atsižvelgiant į jo horoskopą. Argi ne keista? Žinoma, kad keista, tačiau užuot labai daug stebėjusis, geriau pasižiūrėkime, kaip juokais pagal horoskopą siūloma išsirinkti šį būtiną miegamojo elementą.

Svarstyklės

Svarstyklės kaip niekas kitas mėgsta santykių harmoniją, namų jaukumą, gerą klimatą ir atmosferą, kur beatsidurtumėte. Tad ir ciuzinys joms negali būti kietas kone militaristinis. Jis būtinai turi būti minkštas, švelnus ir mielas. Jeigu kažkas čiužinius skirstytų pagal švelnumą ir mielumą, tai svarstyklėms neabejotinai tektų tas ciuzinys, kuris būtų pats mieliausias, švelniausias ir gražiausias. Nesistebėkite taip labai – svarstyklės juk visada buvo labai charizmatiškas ir švelnus ženklas.

Skorpionas

Skorpiono sveikatos silpnoji vieta – jo nugara. Todėl ciuzinys turi būti toks, ant kurio gerai pailsėtų ši kūno dalis. Jis jokiu būdu nebegalės būti toks minkštas kaip svarstyklių – jis turėtų būti kietas, patvarus ir galbūt pagamintas iš kokių nors ekologiškų medžiagų, tarkime, grikių lukštų, kad dar labiau teigiamai veiktų sveikatą.

Šaulys

Šauliui puikiai tiks bet kuris Tempur ciuzinys. Mat šis ženklas bene labiausiai vertina būtent gerą prekinį ženklą, vardo žinomumas jam yra svarbus. Ne todėl, kad šaulys manytų, jog nežinomi gamintojai parduoda prastas prekes – tiesiog jis yra labai praktiškas, racionalus ir neturi laiko gilintis į tai, ką siūlo šimtai kitų mažmenininkų.

Vandenis

Vandeniui labiausiai tiks pripuciamas ciuzinys, ant jo tikrai niekada nepaskęs vandenio miegas. Ant tokio čiužinio vandenis sapnuos gražius spalvotus sapnus, nes jaus itin darnią harmoniją. Juk vandens ženklui visada geriau turėtų bent kažkokį kad ir metaforomis išreikštą ryšį su vandeniu.

Žuvys

Žuvims puikiai tiks Dormeo ciuzinys. Atsiliepimai iš jų bus kone moksliški – dideliu intelektualumu, nepaprastomis proto savybėmis pasižyminčios žuvys mielai pasakys, dėl kokių priežasčių jiems toks čiužinukas patiko. Jos galės pateikti mokslinį pagrindimą, kodėl poilsis ant tokio čiužinio – tikrai puikus.

Avinui

Avinui taip pat tiks Dormeo ciuzinys, Kaune ypač gyvenantiems šio ženklo atstovams. Žvaigždės rodo, kad šalies viduryje gyvenantiems zodiako ženklams ypatingai reikia pasistengti išlaikyti taisyklingą kūno padėtį, gerą laikyseną. Taigi, ir tokie sveikatą gerinantys čiužiniai – labai naudingi.

Ožiaragis

Ožiaragiui greičiausiai tiks ne kartą ir ne du pirkti ciuzinys kudikiui. Net jeigu jis ieškos kažko sau – greičiausiai vis tiek nusipirks čiužinį su panašiomis savybėmis. Tiesiog šiam ženklui būtinai reikia pajausti harmoniją miegant ant itin patogaus ir paprasto čiužinoko.

Jautis

Jautis bus tas zodiako ženklas, kuriam būtinai norėsis spalvoto arba neįprasto dizaino čiužinio – tik tai pakankamai pradžiugins jaučio sielą, neleis jam būti įsitempusiu. Taigi netgi sumažins jo užsispyrimą, kartais peraugantį kone į fenomeną. Jaučiui labai svarbu tinkamai atsipalaiduoti ir lovoje pamiršti visą dienos įtampą. Jam puikiai tiks tiek ciuzinys Harmonija, tiek kiti čiužiniai, suteikiantys sąlygas gerai pailsėti, išsimiegoti.

Dvyniai

Dvyniams norėsis kuo platesnės lovos, nes jų savybės dažnai taip pat yra tarsi dvigubos. Todėl nenustebkite, jeigu kils natūralus noras esant vienam miegoti, tarkime ant dvigulio čiužinio. Jeigu to reikalauja siela – leiskite sau tai daryti, vadinasi, taip jūs geriausiai atsipalaiduosite.

Vėžys

Itin gerą kokybę mėgstantis vėžys norės, kad jo poilsis taip pat būtų ant patogaus ir kokybiško gulto, tokį jam suteiks, pavyzdžiui, ciuzinys Morta.

Mergelė

Mergelei patiks labai estetiški čiužiniai – tarkime, aptraukti šilku ar išmarginti nepaprastais raštais. Tai per naktį ją įkvėps generuoti idėjas, kurias vėliau galės panaudoti kasdienėje veikloje.