Darbas

CV redagavimas – paslauga išgelbėjanti daugelį

cv redagavimasParašėte CV ir motyvacinį laišką, išsiuntėte potencialiem darbdaviams ir ramiai laukiate jų skambučio. Dienos slenka, slenka savaitės, keičiasi mėnesiai. Skambučio nė vieno. Kodėl? Greičiausiai jūsų CV nesulaukė dėmesio. Tam yra daugybė priežasčių, kurios atima iš jūsų šansą gauti norimą šansą. To išvengti padeda CV redagavimas – profesionalai siūlantys CV kritikos ir redagavimo paslaugas. Ar verta naudotis jų paslaugomis ir kodėl?

Dažniausiai personalo skyriaus darbuotojai turi vos kelias minutes perbėgti akimis per jūsų gyvenimo aprašymą ir įvertinti ar jūs tinkamas kandidatas. Pusė CV iškart atsiduria šiukšlių dėžėje, nes:

  • paliktos gramatikos, stiliaus ir loginės klaidos,
  • netvarkingai išdėstyta informacija,
  • nėra akcentuojama patirtis ir potencialas,
  • trūksta informacijos,
  • nėra pridėto motyvacinio laiško.

Ne visi gimė poetais ir gramatikos guru. Kiekvienas turime savybių, kurios yra vertinamos, tačiau tai nebūtinai yra iš koto verčiančio CV rašymas. O ir sakoma, jog kiekvienas turi atlikti darbus kuriuos moka geriausiai. Tad jei pasiklydote CV pavyzdžių džiunglėse, geriausias sprendimas – CV redagavimas patikėtas profesionalams. Specialistai, per savaite redaguojantys po kelias dešimtis gyvenimo aprašymų ir motyvacinių laiškų, teigia, jog dažniausiai trūkta nuoseklumo, tvarkingo duomenų išdėstymo bei paliekamos tiesiog žioplos kalbos klaidos. Vyresniems žmonėms, rašantiems CV pirmą kart, o ir neturint naudojimosi kompiuteriu įgūdžių, CV rašymas gali tapti gana rimtu iššūkiu. Nors tas pats taikoma ir nuolat skubančiam jaunimui.

CV redagavimas atliekamas po atidžios analizės ir informacijos papildomo bei suderinamo su užsakovu. Pataisomos klaidos, pašalinama nereikalinga informacija, papildoma aktualia informacija, išryškinamos darbo skelbime reikalaujamos savybės ir patirtis, pabrėžiamas darbuotojo tinkamumas į pageidaujamą poziciją. Tokia paslauga neatima daug laiko ir daug nekainuoja, tačiau suteikia daugiau šansų, jog jūsų CV iškart nenukeliaus į šiukšlių dėžę.