Pirkiniai / Paslaugos

Dahua kameros namų ir verslo apsaugai

Kompanija Dahua būdama inovacijų lydere apsaugos sistemų srityje siūlo ir aukšto lygio vaizdo stebėjimo kameras namų ir verslo apsaugai. Dahua kameros tai vienas populiariausių sprendimų renkantis įvairios paskirties objektų apsaugą. Didelis produktų įvairovės pasirinkimas leidžia išsirinkti tinkamą Dahua apsaugos kamerų variantą kiekvienam.

Verslo priežiūrai ir apsaugai profesionalios Dahua kameros

Populiariausios Dahua kameros gali būti panaudojamos daugybei skirtingų poreikių tenkinti versle. Mažose parduotuvėse Dahua gamintojo kameros gali reaguoti į didelius žmonių susibūrimus, bei informuoti parduotuvės darbuotojus apie padidėjusį žmonių kiekį. Tai gali padėti paefektyvinti parduotuvės darbą ir automatiškai duoti signalą darbuotojams atidaryti papildomą kasą.

Norint matyti itin detalų vaizdą Dahua gamintojas siūlo kameras, kurios gali matyti spalvotą vaizdą net ir visiškoje tamsoje. Full-color technologija su labai jautriu sensoriumi leidžia Dahua kameroms fiksuoti spalvotą vaizdą silpnai apšviestose patalpose. Spalvotas vaizdas padeda atpažinti nusikaltimą padariusius asmenis daug lengviau, kadangi tai leidžia matyti kokios spalvos drabužiais asmuo buvo apsirengęs, kokios spalvos transporto priemonę jis vairavo.

Dahua siūlo kelias stebėjimo kamerų kategorijas:

  • WinMind serija – profesionalams skirtos apsaugos kameros. Jos sukurtos tiems, kurie ieško kamerų su naujausiomis technologijomis ir inovacijomis rinkoje;
  • Pro serija – geriausias pasirinkimas verslui siekiančiam maksimalios apsaugos. Šios kameros pasižymi aukšta raiška ir yra aprūpintos modernia Starlight technologija;
  • Lite serija – šios serijos Dahua kameros skirtos individualiems vartotojams, kurie vertina kokybe, tačiau nenori išleisti daug pinigų sudėtingoms Dahua sistemoms.

Lite serijos Dahua kameros namų apsaugai

Paprasčiausia ir pigiausia Dahua kamerų serija Lite gali užtikrinti namų, sodo, garažo ar kitų nedidelių objektų apsaugą 24 valandas per parą. Lite serijos Dahua vaizdo stebėjimo sistemos yra jungiamos prie interneto tinklo, todėl kiekvienas įrangos savininkas visą savo valdų teritoriją gali stebėti savo išmaniajame telefone arba kompiuteryje. Vos keliais pirštų paspaudimas galima persijungti tarp vienas ir kitos kameros arba stebėti visų kamerų rodomą vaizdą vienu metu. Mobiliojoje programėlėje tai pat galimas ir įrangos sukaupto vaizdo įrašo peržiūrėjimas.