Medicina / Sveikata

Dantų balinimas kapomis

Nepaisant atsiradusių dantų balinimo juostelių ir kitų pažangių dantų šviesinimo formų, odontologų rekomenduojamas dantų balinimas kapomis tebeišlieka viena populiariausių namuose naudojamų procedūrų, grąžinančių jūsų šypseną. Taigi šiame straipsnyje pateiksiu keletą patarimų iš savo patirties, kaip įsigyti ir naudoti dantų balinimo kapas.

Visų pirma dantų balinimas kapomis neįmanomas nepasitarus su odontologu. Specialistas apžiūrėjęs jūsų dantis tūrėtų nustatyti, kokios būklės šie yra. Ši procedūra jums gali būti nerekomenduojama dėl įvairių priežasčių, tokių kaip, nėštumas, dantenų ligos, plombos jūsų dantyse ar alergijos peroksidui. Taigi jokiais būdais nebandykite siųstis dantų balinimo kapų internetu.

Paprastai per susitikimą su odontologu, jūs kartu turėtumėte sutarti kaip stipriai bus balinami dantys. Geriausiai balinimui pasiduoda gelsvi dantys, rusvi balinasi prasčiau, o pilkšvo ar rausvo atspalvio dantys gali visiškai nesibalinti. Visgi, šiuo klausimu jums geriausiai patars specialistas, taip pat nuo balinimo intensyvumo priklausys ir šios procedūros kaina. Beje, plombos, karūnėlės ir kitos restauracijos naudojamos odontologijoje nebalinamos, todėl po balinimo jos atrodys taip pat, kai tuo tarpu dantys pabals. Dėl šios priežasties plombavimas ir protezavimas turi būti atliekami po balinimo pritaikant restauracijos spalvą prie esamų dantų.

Galiausiai apsilankymo pas odontologą pabaigoje šis turėtų paimti jūsų dantų atspaudus. Pagal šiuos atspaudus ir bus gaminamos dantų kapos skirtos balinimo procesui.

Antrajame susitikime su odontologu, kada jūs atvyksite atsiimti kapų, paprašykite specialisto pademonstruoti, kaip karbamido peroksido gelis yra talpinamas į plastmasines kapas. Beje, kapos gali būti pagamintos taip, kad išvengtų gelio patekimo ant plombų ar kitų dantų vietų, kur gelis yra nepageidaujamas. Jus konsultuojantis specialistas visus šiuos niuansus tūrėtų parodyti.

Pagaliau naudodami dantų balinimo kapas namuose sekite visas odontologo pateiktas instrukcijas. Kapų nešiojimo dažnumas priklausys nuo jūsų norimo dantų baltumo, apie šį turėjote tartis su odontologu. Taip pat nenaudokite kapų per dažnai norėdami pagreitinti balinimo procesą, taip galite sukelti komplikacijas.

Dantų balinimas kapomis nėra naujas išradimas, tačiau tai sąlyginai pigus procesas lyginant su kitais dantų šviesinimo būdais. Taip pat jis gana nesudėtingas ir saugus išklausius odontologo rekomendacijas.

dantų balinimas kapomis