Būstas

Darbo kambarys namuose: baldai

Šiais laikais atsiradus internetui ir galimybei dirbti namuose, darbo kambarys žmogaus tvirtovėje tampa privalumu. Visgi yra gana sudėtinga darbuotis namuose, todėl yra būtina tūrėti erdvę- kambarį, kuriame yra vien dirbama. Šiame straipsnyje papasakosiu kaip biuro baldai turi būti parinkti darbo erdvei.

Namų biuro baldų planas

Ne vienas žmogus gali savęs paklausti, kam reikalingas planas norint įsigyti biuro baldus? Kodėl tiesiog jų nesusipirkti? Atsakymas paprastas, toks planavimas sutaupo laiko, pinigų ir nervų.
Štai keletas argumentų, kodėl planas sutaupys ankščiau išvardintus resursus:

• Ant popieriaus piešiant eskizus, kaip išdėlioti baldus, Jums nereikės jų stumdyti iš vieno kambario galo į kitą. Taigi sutaupysite jėgų ir laiko.
• Nupiešus eskizus galima pasikonsultuot su kolegomis ar šeimos nariais, kurie pasidalins savo idėjomis ir patarimais.
• Taip pat planas gali parodyti, kad kai kurie Jūsų įgeidžiai yra fiziškai neįmanomi ar nepraktiški.
• Be to, plane išdėliojant baldų vietas galite suprasti, kad kambaryje jums trūks elektros rozečių ar kitų dalykų, kurie būtini darbo aplinkai.
• Nusipiešti planą, kainuoja daug mažiau, nei nusipirkus stalą jį tiesiog išmesti, ar gaišti laiką grąžinant atgal į parduotuvę.

Kokie baldai svarbiausi namų biure?

biuro baldaiStalas yra svarbiausioji namuose esančio darbo kambario dalis. Daugelis žmonių naudojasi kompiuteriais ir dažnai renkasi tokius stalus, kurie tiktų pasidėti šiam prietaisui. Vis dėlto jei paprastame ofise biuro baldai yra minimalistiniai namuose jums reikėtų pagalvoti apie komfortą. Jei jūsų darbo kabinete nėra daug vietos, galite įsigyti „L“ formos stalą, kuris sutaupys vietą ir taip pat leis jums pasitraukti nuo kompiuterio prie kitų darbų.

Spintos ir lentynos yra funkcionalūs ir tuo pačiu pagyvinantys kambarį baldai. Lentynose galite laikyti mokslinę literatūrą, kurios gali prisireikti jūsų darbui. Taip pat jose galite laikyti prizus, apdovanojimus ar nuotraukas.

Komfortiškos kėdės taip yra viena iš svarbiausių namų kabineto detalių. Dirbant ir nepatogiai sėdint darbas gali greitai pabosti. Taigi pirkite kėdes su atlošu bei galimybe reguliuot sėdėjimo aukštį. Be to, galite pasirūpinti maža sofa, kurioje galėte atsipūsti pajutę nuovargį.

Kaip pačiam paruošti namų biuro planą?

Namų biuro baldų išdėstymo planas neturi būti sudėtingas ar daug laiko kainuojantis procesas. Štai keletas patarimų, kaip šį procesą padaryti daug smagesniu ir lengvesniu:

• Jeigu Jūs jau esate nusipirkę stalus, spintas ar kėdes arba turite labai mažą biudžetą baldų įsigijimui visų pirma vertėtų atlikti matavimus. Išmatuokite kambarį, pasižymėkite, kur yra langai ir elektros rozetės.
• Piešdami planus neprivalote naudotis liniuotėmis, pasiimkite matematiniams skaičiavimams skirtą sąsiuvinį priskirkite langeliui tam tikrą mastelį ir pieškite kambarį, taip daug lengviau galėsite pasidaryti kelis eskizus.
• Pasidarykite kelias kambario plano kopijas, surašykite sienų skaičius, pasižymėkite duris, langus ir elektros rozetes.
• Nusipieškite baldus, užrašykite jų išmatavimus ir iškirpkite juos iš popieriaus.
• Kiekvienoje kambario plano kopijoje baldus galite išdėlioti, kaip jums patinka. Iškirptas figūras apveskite. Taip lengvai galėsite pasigaminti kelis skirtingus planus.
• Paruošus planus parodykite šiuos savo draugams, kolegoms ar šeimos nariams išklausykite jų nuomonę ir patarimus, neskubėkite įsigyti biuro baldų.

Paskutinis žingsnis

Galiausiai nusipiešus planą ir parodžius šį savo pažįstamiems, išklausius visų patarimų ir pataisius nepastebėtus trūkumus jūs būsite pasiruošęs, pigiai ir greitai įsigyti biuro baldus, kuriuos vos tik nupirkus iš karto galėsite statyti į jau suplanuotas vietas. Taigi linkiu, Jums, efektyvaus darbo naujajame kabinete.