Laisvalaikis / Pomėgiai,  Renginių Organizavimas

Dažasvydis gamtoje

Išmėginkite naują, vis labiau populiarėjantį pramoginį sportą –dažasvydį. Tai įdomus, daugybę adrenalino suteikiantis sportas, kurį galite žaisti su draugais įvairiomis progomis. Dažniausiai šį žaidimą žaidžia kompanijos, švenčiančios bernvakarius, gimtadienius, įmonių vakarėlius ir panašiai.

Dažasvydis netoli Vilniaus – viena iš geriausių vietų žaisti šį žaidimą. Ten rasite vieną iš moderniausių pramoginio dažasvydžio aikštelių. Sąlytis su gamta taip pat duos savo privalumų, kadangi žaisite dažasvydį miško aplinkoje. Dažasvydis netoli Vilniaus yra rengiamas renginių organizatorių GoCrazy. Ši kompanija pasirūpins, kad Jums ir Jūsų draugams dažasvydis gamtoje paliktų tik pačius įspūdingiausius ir neišdildomus įspūdžius.

Dažasvydis gamtoje yra naudingas ne tik laikinoms pramogoms – šis žaidimas turi ir ilgalaikę naudą. Žaisdami dažasvydį, Jūs išmokstate greitai ir strategiškai mąstyti dėlioti taktikas. Žinoma, Jums turėtų patikti ir malonus adrenalinas, plūstantis žaidimo metu. Dažasvydis yra skirstomas mažais žaidimais po dešimt arba penkiolika minučių. Kiekvienoje dažasvydžio gamtoje sesijoje turi būti bent dešimt tokių žaidimų.

Pasikvieskite bent dešimt savo draugų. Dažasvydis Vilniuje laukia Jūsų! Dabar galite žaisti dažasvydį už tikrai nedidelę kainą. Jeigu pasikviesite dešimt draugų, ir norėsite, kad kiekvienas iš jų gautų bent po du šimtus šovinių, tuomet kiekvienam žaidėjui dažasvydžio Vilniuje sesija kainuos apie penkiasdešimt litų. Jeigu po penkis šimtus šovinių – tuomet po aštuoniasdešimt litų. Garantuojame neišdildomus įspūdžius!