Įvairenybės

Dažniausios kvepalų vartojimo klaidos

Klaida, tai žodis, kuris yra malonus ne kiekvienam žmogui. Mes dažnai būname linkę nepripažinti savo klaidų, nenorime, kad jas viešintų, bet labai norime jų išvengti. Šiame straipsnyje aprašysime kelias pačias dažniausias kvepalų vartojimo klaidas ir būdus, kaip jų galima išvengti. 

Mažiau yra daugiau. Kai purškiate kvepalus, nepamirškite apie saiką. Tikriausiai kiekvienas yra susidūręs su žmonėm, kuriems posakis „nė kvapo neliko“ negalioja. Jie įėję į patalpą ir ypač į mažesnę visus pažadina savo kvepalų aromatu. Per didelis kvepalų kiekis erzina. Taigi, kvepinkitės saikingai be to tokiu būdu pavyks sutaupyti kvepalams skirtas savo lėšas.

Šaltuoju laikotarpiu kvepalų galima užsipurkšti kas dvi ar tris valandas. Šitaip visada skleisite malonų aromatą. Tuo tarpu vasara, kai oro temperatūra yra aukštesnė, kvapas išsilaiko ilgiau. Taigi, karštuoju metų laiku užteks vos kelių ar net vieno karto per dieną.

Jei ruošiatės pasikvėpinti, stenkitės vengti kitų kvapą skleidžiančių higienos, kosmetikos ar kūno priežiūros produktų. Pavyzdžiui dušo žėlė, rankų kremas ir kiti produktai susimaišę su kvapu aromatu gali skleisti savotišką kvapą, kuris nebus toks malonus, koks galėtų būti vien tik kvepalų aromatas.

Niekada nepurškite kvepalų ant plaukų. Jūsų higienos produktų kvapai sureaguos su kvepalų aromatu. Šis naujasis kvapas gali pradėti erzinti ne tik aplinkinius žmones, bet ir jus pačius. Kvapai vienas kitą sustiprina.

Nesusigundykite prekiautojais, kurie vaikšto nuo durų iki durų ir siūlo pigius, bet kokybiškus ar net originalius kvepalus. Labai dažnai šie žmonės ne tik dirba nelegaliai, bet ir negali garantuoti kvepalų kokybės ar suteikti kažkokios garantijos. Tuo tarpu originalūs kvepalai pigiau parduodami tik interneto parduotuvėse ar didelėse kvepalų parduotuvėse per išpardavimus.

Kvepalai turi derėti tiek su jūsų apranga, tiek su amžiumi ir socialiniu statusu. Tiesa, tikslių nurodymų, kaip elgtis su kvepalais pagal amžių ar aprangą nurodyti neįmanoma. Vienas žmogus ir būdamas virš 50 jaučiasi jaunas ir stebina aplinkinius savo įdomiomis idėjomis ir jaunatviškumu, kai kitas sulaukęs 20 metų pamėgsta klasikinį stilių.
kvepalai pigiau