Įvairenybės

Depiliacija lazeriu

Lazerio spinduliai grožiui

Depiliacija lazeriu
Depiliacija lazeriu

Juk nei viena save gerbianti ir savo išvaizda besirūpinanti moteris, neišeis iš namų, neskustomis pažastimis, plaukuotomis kojomis. Ką jau kalbėti apie „ūsiukus“, kurie kartais būna per daug ryškūs, tamsios spalvos. Plaukų šalinimas lazeriu, arba kitaip tiesiog depiliacija lazeriu tai daugelio erzinančių problemų sprendimo būdas. Kiti galimi depiliavimo būdai, kaip skutimas, depiliacija vašku ar epiliatoriumi, dažnai sukelia per daug nepatogumų: skausmą, bėrimus, bet to, plaukeliai gali ne tik įaugti, bet ir greitai atauga.

Ką žinome apie lazerio privalumus

Pirmas ir svarbiausias – plaukeliai pašalinami ilgam ir dar, depiliacija lazeriu visai neskausminga. Lazeris vienu metu veikia net keliolika plaukelių, todėl lengvai ir greitai šalina juos nuo didesnių plotų, kaip kojos, nugara, pečiai. Lazerio šviesa suardo ląsteles, atsakingas už plauko augimą ir plaukeliai nebeatauga.

Ši depiliacija yra visai neskausminga. Kartais nežymus trumpalaikis skausmas juntamas, šalinant plaukelius jautresnėse vietose, pavyzdžiui, „ūselius“ viršutinės lūpos srityje, taip pat bikini zonoje. Atlikus šią procedūrą lazeriu, trumpam lieka nežymus paraudimas, kuris greitai pranyksta, taigi, galima naudoti įprastas kosmetikos priemones, degintis. Būtent, ši procedūra atliekama ir vasaros metu.

Kitaip nei kiti depiliacijos metodai, šis nėra skirtas atlikti namuose. Depiliacija lazeriu namuose kai kuriais atvejais įmanoma, jei turite tam sąlygas, tačiau įprastai ją atlieka gydytoja dermatologė grožio salonuose ar kitose grožio įstaigose, nes tik tinkamai atlikus procedūrą, ji nesukelia jokio šalutinio poveikio.

Gera žinia, kad lazerinę depiliaciją galima taikyti visoms kūno dalims, išskyrus akių sritį ir aplink jas. Moterims dažniausiai atliekamas smakro, skruostų, viršutinės lūpos, pažastų, kojų ir bikinio srities depiliavimas. Vyrams – nugaros, krūtinės, pilvo srities, pečių juostos.

Ar procedūrą reikia kartoti?

Taip, nors plaukelių šalinimas lazeriu yra efektyvus, procedūrą reikia kartoti kelis kartus. Plaukas jautrus lazerio šviesai yra tik aktyvaus augimo fazėje, jei jis ramybės būsenoje, poveikio nėra. Būtent todėl, norėdami pašalinti plaukus ilgam laikui, reikalingos kelios procedūros. Dažnai pakanka nuo 6 iki 8 procedūrų.

Depiliacija lazeriu veikia dvejopai. Vieni plaukeliai pašalinami visam laikui, kiti – ne. Tiesa, pastarieji auga lėčiau, būna silpnesni, plonesni, ir lengviau pasiduoda depiliacijai. Vis dėlto plaukuotumas po kelių metų gali padidėti, lyginant su tuo, kuris buvo iškart po atliktos procedūros.

Ką reikia žinoti prieš procedūrą?

Yra keli veiksniai, kurie gali sumažinti poveikį. Kvalifikuoti specialistai būtinai jūsų paklaus, ar iki procedūros nešalinote plaukelių kitais metodais, tokiais kaip elektroninis depiliatorius, depiliacija vašku, taip pat elektroepiliacija ar pešiojimas pincetu. Visi šie būdai sumažina lazerio poveikį, todėl 4-6 savaites prieš depiliacija lazeriu patartina nedaryti nieko. Gerų rezultatų nereikėtų tikėtis ir tada, kai plaukeliai žili. Lazeris nepašalina žilų plaukų, nes juose nėra melanino.

Kur atliekama ši procedūra?

Depiliacija lazeriu vilniuje atliekama ne vienoje vietoje, tačiau specialiai tam skirtas odos ir lazerinės chirurgijos centras, kuriame dirba būtent šios srities specialistai, puikiai išmanantys savo darbą ir galintys profesionaliai patarti. Tiesa, čia lazerinis depiliavimas yra tik viena iš paslaugų.

Panašūs centrai yra ir kituose miestuose. Depiliacija lazeriu kaune atliekama kai kuriose klinikose, taip pat ir didesniuose grožio salonuose. Niekuo neišsiskiria ir pajūris. Depiliacija lazeriu klaipedoje gali atlikti patyrę specialistai specializuotame kosmetologijos kabinete.

Bent po vieną tokią įstaigą yra beveik kiekviename mieste, taigi, tai jau ne retenybė tiems, kurie nori atsikratyti papildomų rūpesčių ir turi pinigų, nes procedūros yra ganėtinai brangios. Gal dėl to depiliacija lazeriu vis dar nėra labai populiari ir dažnai pakeičiama įprastais, daug pigesniais būdais.