Paskolos

Didžiausias šokas – netekau darbo

greitasis kreditas
greitasis kreditas

Kažkada klaidingai galvojau, kad greitasis kreditas reikalingas tik tokiems žmonėms, kurie nieko gyvenime neveikia ir visai nesistengia. Kaip aš suklydau! Kad klydau, pasitvirtino tai visai neseniai, tiesiog akimirksniu apsivertus viskam aukštyn kojomis. Greitasis kelių tūkstančių kreditas išsaugojo mano pačios kailį, nors visada stengiuosi daugumą dalykų suplanuoti iš anksto, nelaukti paskutinės akimirkos, neatidėti visko paskutinei dienai, turėti pasitaupius pinigų vadinamajai „juodai dienai“ ir taip toliau. Dabar galiu tvirtai pasakyti, kad greitasis kreditas gali būti reikalingas tiesiog bet kam – jo gali prireikti kiekvienam. Papasakosiu savo istoriją.

Kaip aš galvojau prieš tai

Prieš tai niekada sau rimtai nepriekaištavau dėl to, kad, pavyzdžiui, žiūriu skeptiškai į žmones, kuriems išsigelbėjimas tampa greitasis internetu paimamas kreditas. Buvo pusbroliui problemų, tai paskui aš jį smerkiau, sakiau, ko nesiskolinai iš giminių, juk daug labiau apsimoka. Jis sakė – gal ir apsimoka, bet santykius gali kainuoti, o tada tai jau visai neapsimokės. Ir jis buvo teisus. Nes taip ir yra – santykiai nenuperkami. Kai jo kišenėje greitasis kreditas, tai nei man galvą skauda, kaip jam sekasi atiduoti, nei aš laukiu, kada jis man grąžins, nei nervinuosi, kad paskolinus pati basa likau. Galų gale viskas taip ir susidėlioja, kad niekam tai nekelia per didelių problemų. Visgi, lengva smerkti ir teisti, kai visai nebūni įsigilinęs į situaciją, kai nežinai, kaip realiai vyksta dalykai.

Logistikoje permainos

Dabar aš papasakosiu, kaip pati priėjau prie tokio taško, kai man reikalinga tapo greitasis kreditas nemokamai. Kad ir kaip nesitikėjau, tačiau logistikos sričiai atėjo juodos dienos. Jeigu seniau tai buvo labai pelninga sritis, kur greitasis kreditas internetu negalėjo būti nė vienam žmogui būtinas, tai dabar tai pasikeitė. Šitos permainos man suteikė daug problemų. Iš pradžių atsirado daug permainų pačioje darbo specifikoje dėl modernizacijos. Žinote, kaip dirba logistai? Reikia skambinti, ieškoti krovinio, ieškoti, kas pervežtų. O dabar atsiranda visokių sistemų, kurios pačios tokį darbą atlieka. Ir aš tai suprantu, kam realiai žmogui pačiam dirbti tokius dalykus, kuriuos gali atlikti automatas. Toliau – sumažėjo užsakymų, dėl prekybinių santykių su Rytais, kurie buvo paveikti politinių pastarųjų permainų. Taigi, greitas kreditas isiskolinusiems galėjo tapti paguoda. Buvo atleisti keturi darbuotojai be jokio perspėjimo, o mums visiems sumažino atlyginimus. Negalėjau dėl to kovoti, nes tas sumažinimas buvo iš tokių pinigų, į kuriuos ir taip pretenzijų nebūčiau galėjusi turėti. Visgi, dar greitas kreditas UK nekvepėjo, kol reikalai nepasisuko į dar labiau komplikuotą pusę.

Užspaudžiau save į spąstus

Kad greitas kreditas bedarbiui neteikiamas, žinojau. Ir laiku priėmiau tinkamus sprendimus, kad greitas kredias 123 būtų mano. Aš buvau pirkusi bilietus kelionei, ir labai norėjau į ją vykti. Kartu kankino abejonės – ar galima taip praleisti pinigus, skirtus „juodai dienai“, ar geriau pasiimti greitas kreditas. Anglijoje, kur turėjau atostogauti, juk vis tiek nemažai praleisiu. Taigi, tarsi patekau ir į savotiškus spąstus. Žinoma, greitas kreditas studentams gal būna reikalingas vien tam, kad jie galėtų pragyventi, prasimaitinti, o tam, kad čia galėčiau viską turėti, aš pinigų turiu. Tačiau turiu ir labai didelių poreikių. Taigi, mano veiksmų planas buvo toks. Pirmiausiai, aš pasiskolinau nemažą sumą. Tada išėjau apmokamų atostogų, pakeliavau. O grįžusi išėjau ir į neapmokamas atostogas. Jų metu, galima sakyti, buvau bedarbė. Tačiau per tą laiką ir susiradau kitą, geresnį darbą, iš kurio vėliau grąžinau ir kreditus.

Skolinkitės atsakingai:  https://www.paskoliukas.lt/greitieji-kreditai/