Laisvalaikis / Pomėgiai

Dovana vyrui – kas tinkamiausia?

Išrinkti tinkamą dovaną vyrui yra iš tiesų sunki užduotis. Šiame straipsnyje pasistengsime pateikti minčių ir pasiūlymų, kokios smagios dovanos vyrams gali tikti ir patikti.

Nesuklysime teigdami, kad bene kiekviena moteris savo gyvenime turi ypatingą vyrą, kurį nori nustebinti gimtadienio proga dovanojant jam tinkančią dovaną. Šis vyras gali būti tėtis, brolis, geriausias draugas, mylimasis ar sutuoktinis. Vyrams gimtadienis yra ypatinga diena, jeigu moteris dažnai liūdi, vyrai gimtadienio labai laukia, norint šią dieną padaryti dar geresne reikia išrinkti įsimintiną dovaną. Įdomu, kad atlikus keletą tyrimų buvo nustatyta, kad dovanos vyrams daro psichologinę įtaką ir jei šios jiems iš tiesų patinka, jie dovanojusįjį žmogų pradeda vertinti kur kas geriau. Taigi moterims norinčios padaryti įspūdį vyrui gimtadienio ar ne tik dovana gali būti tinkamiausia priemonė.

Renkantis dovaną svarbu atkreipti dėmesį į vyro amžių, priklausomai nuo to priklausys, kokie yra jo poreikiai. Taip pat svarbu žinoti, ką vyras, kuriam dovanojate dovaną mėgsta ir ko nemėgsta. Iš tiesų dovanų idėjų galima rasti įvairiuose žurnaluose ar straipsniuose internete. Turbūt vienos dažniausiai dovanojamų dovanų yra odekolonas po skutimosi, skutimosi reikmenys ar lengvi kvepalai. Žinoma tokios dovanos tinkamos kasdieniniam naudojimui ir tiks vyrams, kurie mėgsta praktiškus daiktus. Piniginės, laikrodžiai, žiedai, apyrankės, pakabukai, taip pat gana neblogos ir gana dažnos dovanos, tokie aksesuarai tiks vyrams mėgstantiems gerai apsirengti ir nuolatos gražiai atrodyti. Pastaruoju metu itin populiarėja elektroninių prekių dovanojimas. Pavyzdžiui mobiliųjų telefonų, užrašų knygučių, ausinukų, elektroninių knygų skaityklių. Tokios dovanos tinkamos moderniems vyrams, aišku, jos yra gerokai brangesnės nei įprastos.

Išskirtinės dovanos

Anksčiau paminėti dovanų sprendimai yra gana tradiciniai ir bene kiekvienas vyras gali tokios dovanos tikėtis. Renkantis išskirtinę dovaną reikia pasukti galvą. Jeigu vyras kuriam renkate dovaną mėgsta galvosūkius ir žaidimus verta pamąstyti apie šachmatų rinkinį. Tokia dovana gali ne tik būti naudojama praktiškai, tačiau ir papuošti vyro darbo kambarį. Pasirinkite iš medžio išdirbtas didesnes šachmatų figūras ir tikrai nustebinsite savo dovana.

Sportiškiems vyrams galima dovanoti bilietus į varžybas arba tam tikrą sportinę įrangą. Jaučiatės nedrąsiai renkantis prekę? Jei nesusiduriate su pinigų taupymo problema rinkitės sporto parduotuvės konsultanto pasiūlytą krepšinio ar futbolo kamuolį, brangios dovanos visada atsiperka. Įdomu, kad tokias dovanas, kaip kamuolius vyrai mėgsta laikyti savo kambariuose ir niekada su jais nežaidžia, tačiau savo draugams nuolatos giriasi, kokią brangenybę slepia.

Gėlės visada buvo priskiriamos romantiškų dovanų kategorijai, tačiau tokia dovana dažniau dovanojama moterims. Visgi ir šios gali būti smagios dovanos vyriškajai lyčiai, tik reikia išrinkti tinkamą augalą. Japoniškas medelis bonsas yra vyriškumo simbolis. Tekančios saulės šalyje būtent vyrai prižiūri bonsus, jeigu žmogus kuriam dovanojate augalą yra rūpestingas, mėgstantis ilgalaikius iššūkius ir poilsį gamtoje, bonso medis gali būti tinkama dovana, padėsianti nusiraminti.

Dar viena netradicinė dovana vyrui yra kelioninis paketas. Žmogui mėgstančiam iššūkius ir turizmą tokia dovana suteiktų didžiulį malonumą. Jeigu sukaktuvininkas turi išskirtinį skonį vynams ar viskiui galima padovanoti apsilankymą minėtų gėrimų degustacijoje.

Jeigu pateiktos idėjos nesužavėjo visada galite apsilankyti internetinių parduotuvių tinklapiuose, kuriuose rasite originalių idėjų sprendimų. Kartais ir paprastas kavos puodelis ant kurio bus užrašytas palinkėjimas sukaktuvininkui kiekvieną rytą primins apie jus. Taigi paprasta dovana ne visada yra prasta.