Pirkiniai / Paslaugos

Dovanokim vieni kitiems kvepalus

Artėja artimam ir svarbiam žmogui svarbi data? Tokiu atveju kiekvienas laužo galvą, ką naudingo ir prasmingo galima būtų padovanoti. Viena iš įdomesnių minčių – padovanoti gerus kvepalus. Tiesa, tai padaryti ne visada yra paprasta. Kartais sunku perprasti net ir artimo žmogaus skonį ir poreikius. Pastangos ir truputis sėkmės renkant gerus kvepalus visada atsiperka.

Sužinokite, kokius kvepalus žmogus jau naudoja ir ieškokite panašaus aromato. Geriausia, kad tai būtų dar geresni kvepalai nei šis jums svarbus žmogus yra pratęs naudoti. Tai išsiaiškinti galite slapčia užmetę akį į spintelę vonioje ar šalia lovos ar įsiminę šio žmogaus mėgstamų kvepalų aromatą ir bandydami parduotuvėje išrinkti panašius. Galiausiai, galite žmogaus tiesiog paklausti. Tiesa, pastarasis variantas yra pats tiesmukiškiausias. Tokiu atveju žmogaus jau įtars, ką ruošiatės jam dovanoti. Geriausia tokį klausimą užduoti dar tada, kai apie dovanas ji ar jis dar negali įtarti.

Jei žinote, kad jūsų skoniai yra panašūs, pirkite jums pačiam patinkančius kvepalus. Taip pat galite paprašyti pagalbos jos arba jo geriausių draugų. Dažnai šie žmonės išmano, kas gali žmogui patikti. Kartais užtenka jiems tik paskambinti. Jie gali žinoti net tikslius kvepalų pavadinimus.

Išrinkite kvepalus, kuriuos jums artimas žmogus galės užsipurkšti ypatingomis progomis. Žmogui bus daug maloniau gauti kvepalus, kurie bus skirti vakarui, o ne kasdieniam naudojimui. Tokiu atveju ir pats žmogus pasijaus svarbesnis.

Galiausiai, lengvai išsisukti iš situacijos pavyks padovanojus kvepalų parduotuvės dovanų kuponą. Kvepalai yra pakankamai asmeniškas ir kiekvienam žmogui svarbus pirkinys. Daugelis žmonių nemėgsta pirkti rūbų ar batų jų nepasimatavę. Tuo tarpu kvepalai yra labai asmeniškas daiktas. Jei nepavyks išrinkti kvepalų, kurie žmogui patiktų, jis jų tiesiog niekada nenaudos.

Nepamirškite pasirūpinti tinkamu kvepalų įpakavimu. Net ne tokie brangūs kvepalai gali suteikti daug džiaugsmo, jei juos gražiai įteiksite. Sakoma, kad 50 procentų džiaugsmo gavus dovaną suteikia jos įteikimas ir įpakavimas. Likusią dalį sudaro pati dovana. Taigi, nepamirškite paskutinio, bet labai svarbaus dovanos įteikimo etapo.

kvepalai