El. Parduotuvės,  Įvairenybės,  Pirkiniai / Paslaugos

Dovanos pagal zodiako ženklus (I)

Kaip smagu gauti dovanų! Ir tam kartais nereikia jokios progos. Taigi noras kažką padovanoti gali būti spontaniškas, tačiau pačią dovaną reikėtų išrinkti atsakingai, nes toji dovana gali įsiminti visam gyvenimui. Taigi vertėtų išsiaiškinti, kokios dovanos vyrams yra pačios tinkamiausios, o moterims – geriausios.

Turbūt visi puikiai žino, kas yra zodiako ženklai. Vieni žmonės jiems sudarytais horoskopais tiki, kiti netiki ir net neskaito, tačiau teisybės apie po šiais ženklais gimusių žmonių charakterius šiek tiek tikrai yra. Taigi galbūt ir dovanos moterims ar vyrams gali būti parenkamos pagal žvaigždžių išsidėstymą? Taigi:

Avinas yra ugnies stichijos atstovas, dievinantis naujas ir neįprastas dovanas. Po šiuo ženklu gimusios moterys džiaugsis dovanų gavusios originalią ir skoningą namų interjerą puošiančią detalę. Tačiau kaip tikros moterys neliks abejingos įmantriems ir išskirtiniams papuošalams. Po šiuo ženklu gimę vyrai sugebės įvertinti solidų rašiklį, naujausius technikos pasiekimų žaisliukus arba dovaną – staigmeną, svarbu, kad visa tai būtų įpakuota į raudoną popierių ir sukeltų stiprų efektą dovanos dar neišpakavus.

Jautis pasižymi praktiškumu, todėl jiems visuomet derėtų dovanoti tik naudingas ir praktiškas dovanas. Jiems svarbiau ne pats įpakavimas, o tai kas slypi už jo. Po šiuo ženklu gimusias moteris sužavės auksiniai papuošalai arba skoningi ir prabangūs indai. Tačiau puikia dovana bus ir natūralios vilnos pledas, subtili karnavalo kaukė arba rėmeliai nuotraukoms. Tuo tarpu vyrai džiaugsis dovanų gavę rankų darbo dirbinių, kaklaraištį ar tiesiog šokoladinių saldainių. Įsidėmėtina yra tai, kad po šiuo zodiako ženklu gimę žmonės turi ypač stiprią šiam reikalui atmintį, todėl geriau jų gimtadienių nepamiršti.

Dvyniai mėgsta gauti ne vieną, o bent kelias dovanėles. Taigi jiems nesvarbu ar tai tik mielos smulkmenos, tačiau svarbiau yra tai, kad jų būtų tikrai ne viena. Juk net pats žodis „dvyniai“ tai sufleruoja. Taigi po šiuo ženklu gimusios moterys mėgsta dovanas, kurios turi tarsi paslėptą mintį ar potekstę. Taigi jei joms dovanosite žiedą, tai vidinėje pusėje derėtų išgraviruoti bent jų vardą. Puikia dovana gali tapti gera knyga ar tiesiog bilietai į nematytą spektaklį. O šio ženklo vyrai džiaugsis dovana, kuri gali būti susijusi su jų darbu ar mėgiama veikla. Taigi vertėtų pasidomėti jų profesijos subtilumais ir galbūt puikia dovana taps stilingas rašiklis ar portfelis dokumentams?

Vėžys norėtų gauti tokią dovaną, kurios ir trokšta. Taigi reikėtų iš anksto sužinoti kokie norai ir svajonės šiuo metu sklando jų galvose. Aišku tik viena, kad šio ženklo atstovai geba puikiai įvertinti praktiškas dovanas, kurias padarė pats dovanotojas. Jei norite palikti gerų prisiminimų – dovanokite jausmingą dovaną, kuri vėliau bus dar labiau įvertinta ir apipinta sentimentais. Puikiai tiks rankų darbo megztinis, servetėlė ar tiesiog šiltos šlepetės su kailiu. Pasižvalgykite ir po arbatos ar kavos parduotuves, ten taip pat galite rasti naudingų dovanų. O gal šaunia dovana galėtų tapti gurmaniška vakarienė?

Liūtas tikrai apsidžiaugtų labai vertinga dovana. Tačiau nederėtų pamiršti kruopštaus ir ryškaus įpakavimo. Liūto savimeilę paglostys įvairūs aksesuarai, tokie kaip laikrodis ar rankogalių segės. Tačiau jiems patiks ir dideli namų apyvokos daiktai, tokie kaip skoningi paveikslai ar šviestuvai. Taigi ideali dovana jiems bus prabangi, subtili, o tuo pačiu ir elegantiška. Galbūt tai brangus šampanas ar gurmaniškas sūris, o gal krištolo taurės ar prancūziški kvepalai? Jiems svarbus net ir pats dovanos įteikimo scenarijus.

Mergelės ženklo atstovai yra labai kruopštūs ir todėl to paties tikisi iš kitų. Dovana jiems turi būti ir naudinga, ir graži. Todėl šio ženklo atstovams derėtų dovanoti dovanas su visais reikiamais atributais. Taigi nepamirškite atvirutės su palinkėjimo tekstu ir tvarkingo įpakavimo. Vyrai džiaugsis gavę praktišką dovaną, o tai gali būti albumas nuotraukoms ar rankinė, tačiau viena geriausių dovanų jiems gali būti vertinga knyga. Dovanos moterims galite paieškoti ne tik namų apyvokos prekių parduotuvėse, bet ir lentynose su gardumynais.

Dovanos zodiako ženklams