Pirkiniai / Paslaugos

Dovanos stiprina draugystę

Sakoma, kad dovanai proga nebūtina. Norint draugystę stiprinti dovanomis užtenka tiesiog gero oro, gražios dienos, puikios nuotaikos ar visai nedidelės progos ir šventinė nuotaika bus sukurta. Tačiau yra tokių tokių švenčių, kurių be dovanos tiesiog neįsivaizduojamos. Kiekvienais metais švenčiame gimtadienius, stalus gardžiausiais valgiais nuklojame per stebuklingąsias Kalėdas, minime net vardadienius. Tačiau yra dar vienas švenčių tipas, kuomet dovanų užmiršti nevalia. Tai tokios progos, kurios gyvenime turi labai didelę reikšmę ir yra švenčiamos norint paminėti draugystės ar santuokos metines.

Pirmaisiais draugystės metais poros dažnai sveikina vienas kitą kiekvieną mėnesį. Tą ypatingąją dieną dovanos vyrams ar moterims nebūna labai prabangios. Dažniausiai dovanojamas tiesiog laikas kartu. Pasirenkamos tokios pramogos kaip romantiškas filmas ar vakarė žvakių šviesoje. Be abejo nesenstanti klasika yra gėlės. Romantiškos prigimties merginos bent vieno gėlės žiedo tikisi kiekvieno pasimatymo metu. Mėnesio draugystės proga dar labai trapi, todėl galima dovanoti popierių. Puikia dovana gali būti klasikinė knyga, stilinga užrašų knygutė, rankų darbo atvirutė, o gal net rėmeliai ateities nuotraukoms kur būsite kartu. Labai romantiška idėja kiekvieną mėnesį parašyti vienas kitam po laišką. Jei draugystė išaugs į rimtus jausmus – laiškus galėsite sudėti į vieną su kitu ir taip gausis tarsi pirma kartu parašyta bendro gyvenimo knyga.

Užkariauti merginų širdį dovanomis nėra labai sunku. Tinka viskas į ką įdėta bent dalelė širdies. Laikui einant ir vienas kitą pažįstant vis labiau – išrinkti dovaną darosi lengviau. Norai dažnai prasiveržia tiesiog užuominomis, tik reikia tinkamai jas suprasti. O kokios dovanos vyrams šiuo atveju labiausiai tinkamos? Jei norite nustebinti – padovanokite gėlių. Mitas, kad vyrams nepatinka dovanojamos gėlės. Jie taip pat savo vidumi gali būti labai romantiški ir jautrūs. Jei netikite – bent kartą padovanokite savo artimam žmogui puokštę gėlių ar bent vieną rožės žiedą ir suprasite – patinka jam tai ar ne. Visuomet gera dovana bus mėgiami kvepalai, naujausia vertinamo rašytojo knyga, o gal net ekstremali pramoga apie kurią jis senokai pasvajoja, tačiau taip ir nedrįsta išbandyti.

Pačios rimčiausios dovanos teikiamos vestuvių sukakties proga ir šiukštu nevalia šios dienos užmiršti. Kiekvieni santuokoje kartu nugyventi metai paženklinami sveikinimais ir specialiomis dovanomis vienas kitam. Taigi pirmaisiais metais dera dovanoti popierines dovanas. Tai gali būti ne tik knyga, bet ir bilietai į teatrą, o gal net į išsvajotą užsienio šalį. Antrosios vestuvių metinės vadinamos medvilninėmis. Šiai progai paminėti tinka tokios dovanos, kurios pagamintos iš medžiagos: prabangus patalynės komplektas, vakarinė suknelė, stilingas kostiumas, o gal staltiesė ar kaklaraištis. Trečiosios vestuvių metinės odinės, ketvirtosios – lininės, penktosios – medinės… Bėgant metams ypatingų švenčių šeimoje tik padaugėja, tačiau svarbiausia puoselėti vienas kitam gražius jausmus ir puikiausia dovana bus dar stipresnė meilė.