Laisvalaikis / Pomėgiai

Dovanos vyrams

dovanos vyrams
dovanos vyrams

Dažniausiai dovanojamos dovanos vyrams

Dovanos vyrams, kaip ir dovanos moterims, gali būti išrinktos išties kruopščiai ir dėl to puikiai atitikti žmogaus svajones, o gali būti tiesiog vadinamosios klasikinės. Tai, kas vyrams yra dovanojama dažniausiai, ir gali lengvai būti laikoma klasika. Tad štai jums sąrašas tų daiktų, kurie dažniausiai tampa dovanos vyrams, jeigu norite laikytis klasikinės linijos – čiupkite kažką iš minėtųjų, jeigu norite išsiskirti – venkite to, kas surašyta žemiau.

Kojinės

Kiek kojinių ir kokiomis progomis galima padovanoti vyrams? Panašu, kad jų gali būti net tiek, kiek metuose dienų. Juk tai tiktai reikalingas ir praktikas dalykas. O su vyrais gyvenančios moterys puikiai žino tą skausmingą jo rytinę išraišką, kai paaiškėja, jog visos kojinės yra neskalbtos. Arba – visos pradilusiais kulnais, arba, dar blogiau – skirtingų rūšių ir spalvų. Tad tokios dovanos yra itin praktiškas dalykas, ir ne vienas vyras pasakytų – kojinių man niekada nebus perdaug. Tačiau yra ir kita medalio pusė. Pagalvokite, kas jums yra visada labai reikalinga, na, tarkime, plaukų lakas ar dieninis kremas – tai taip pat  dalykai, be kurių neišsiverstumėte. Tačiau ar tikrai norėtumėte, kad jums brangusis kiekviena proga dovanotų tai, kas yra tiesiog kasdieninis praktinis dalykas, kurį, bet  kuriuo atveju jūs vis tiek pirksite pati. Tad ir dovanos vyrams gali būti ne tik praktiškos bei reikalingos, bet ir kažkas originalesnio, galinčio nustebinti ir iš širdies pradžiuginti.

Kvepalai

Kita populiari dovanos vyrams rūšis – tai įvairūs kvepalai. Jie puikiai tinka dovanoti ir kasmetinėms progoms, ir išskirtinėmis. Tarkime, tai gali būti netgi puikios dovanos vyrams Valentino dienos proga.  Juk, atkreipę dėmesį į kvepalų reklamą pastebėsite – ten visuomet šalia patrauklaus vyro yra ir daug žavių moterų ar bent jau viena gražuolė,sukanti ant piršto plaukų sruogą. Tad ir dovanoti kvepalus gali būti labai sėkminga, mat tai asocijuojasi su tam tikru moterišku prisilietimu, švelnumu.

Tačiau didžiausia problema čia yra mokėti įtikti. Tokios dovanos vyrams su gimtadieniu ar kita proga turi turėti labai didelį atsargumą. Lygiai taip pat, kaip ir jums, taip ir vyrams be abejo norisi gauti dovanų tokius kvepalus, kokiais jis galėtų su malonumu kvėpintis, o ne su pasibjaurėjimu padėti į spintelę. O visiems mums juk patinka skirtingi kvapai. Tad prie šios dovanos vyrams idejos turite sau raudonu markeriu prirašyti ir pastabą – būtinai išsiaiškinti ir, kokie kvapai žmogui patinka.

Kaklaraiščiai

Kaklaraiščiai irgi yra populiarios dovanos vyrams. Klaipeda ar Palanga, tiesa, mieliau galbūt padovanotų maudymosi trumpikes, tačiau vis tiek ir kaklaraištis yra reikalingas kiekvienam vyrui. Tai tradicinis vyriškumo simbolis, galbūt dėl to moterys mėgsta juos dovanoti. Juk pačios moterys tikrai tokio dalyko nenešioja, nebent specialių pasirodymų metu. Tačiau tokios dovanos vyrams Kaune, Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste gali ir nelabai patikti. Kodėl? Todėl, kad jeigu vyras iš tiesų labai mėgsta sportinė aprangą, arba tiesiog vadinamąją kasdieninę, tai oficiali apranga jam gali kelti siaubą. Vadinasi, tuomet ir kaklaraištis nebėra toks jau malonu daiktas.

Kvietimai

Kita klasikinė ir tikriausiai labiausiai „dovaniška“ pramoga, tai ne ranku darbo dovanos vyrams, o kvietimai aplankyti kokias nors pramogines vietas. Kokios jos gali būti? Įvairiausios. tai gali būti pramogų parkas, gali būti itin ekstremalios dovanos vyrams, gali būti pasivažinėjimas kartingais ir pan. Kad ir kas tai bebūtų, niekada nepamirškite, kad tai, ką paruošėte savo artimam žmogui, turi būti ne tik linksmos dovanos vyrams, bet ir nuoširdžios.