Laisvalaikis / Pomėgiai

Dovanos vyrams – kokios jos?

Visi žinome posakį, kad mažos dovanėlės stiprina draugystę. Smagus ir pats dovanų paieškos, apipavidalinimo ir įteikimo procesas. O kur dar džiaugsmas suteikus džiaugsmo kitam žmogui. Tačiau dažnai tenka nemenkai pasukti galvą ką tokio originalaus, neįprasto, išskirtinio, o gal tiesiog linksmo padovanoti? Išrinkto dovaną moterims dažnu atveju yra žymiai lengviau. Dažniausiai jos visos neabejingos brangiems kvepalams, išskirtiniams papuošalams ar net odinei galanterijai. Tačiau jei prireikia dovanos vyrams… Pasidaro šiek tiek sunkiau.

Taigi šio straipsnio tema – dovanos vyrams. Pirmiausias patarimas – nepasilikite tokios užduoties paskutinėms dienoms. Nemandagu išrinkti bet kokią dovaną negalvojant apie jubiliatą. Su dovana kaip tik turite parodyti savo dėmesį. Be to norimai dovanai įsigyti gali prireikti daugiau pinigų, todėl pravartu iš anksto susiplanuoti savo biudžetą, kad mėnesio pabaigoje nebūtų baugu atverti piniginę. Nuo ko pradėti norint išrinkti dovaną vyrui, draugui, tėčiui, o gal bendradarbiui. Pirmiausiai turite pasidomėti jo pomėgiais, mėgiamais užsiėmimais, neįgyvendintomis svajonėmis, išsiaiškinti mylimus rašytojus, vokalistus, o gal net tapytojus. Viso to prireiks einant sunkiu, bet maloniu dovanų paieškos keliu. Labai graži dovana gali būti mėgiamo rašytojo knyga, istorinis romanas, o gal net kelionių vadovas apie norimą aplankyti šalį. Paveikslą dovanoti kiek sudėtingiau. Dažnai ir jų kainos būna sunkiai įkandamos, tačiau galima išsisukti ir su gera reprodukcija. O gal įmanoma ir patiems paimti teptuką į rankas ir sukurti kažką originalaus ir savotiško? Jei tapyba ne jums – galite dovanoti nuotrauką. Gražią, išdidintą, sumažintą ir kaip kitaip apdorotą įdomią fotografiją, kurioje gali būti užfiksuoti brangūs prisiminimai, užslėpta mintis, o gal net prisipažinimas. Tai puiki dovana tiems, kurie mėgsta įdomiai dekoruoti savo namų interjerą. Tačiau nepamirškite, kad prie tokios dovanos turi būti priderinti atitinkami rėmeliai. O jų būna įvairių – nuo senoviškų, su paauksuotais krašteliais iki avangardinių, įmantrių ir net skaidrių. Jei reikalinga šiek tiek oficialesnė dovana – galite rinktis iš daugybės parkerių kolekcijų. Jų kainos labai įvairios ir gali svyruoti nuo keliasdešimties iki kelių tūkstančių litų. Taigi kiekvienas atras tai, kas labiausiai tinka jo kišenei.

Dar vienas smagus dovanos vyrams variantas yra pramogos. O čia ribų fantazijai dažniausiai nėra. Tokių pramogų pasiūla tokia didelė, kad išsirinkti gali būti sunku tik dėl jų gausybės. Tačiau ir dėl to gali nekilti problemų, nes galima dovanoti ne konkrečią pramogą, o visą jų rinkinį, iš kurio sau tinkamiausią dovaną išsirinks pats jubiliatas.
Idėjos dažnai ateina visai netikėtai, todėl nepabijokite jų užsirašinėti. Suradus tinkamą dovaną svarbu ją gražiai supakuoti. Šiais laikais tiesiog klesti dovanų maišeliai, tačiau jie tokie nuobodūs ir nebylūs, kad geriau jų atsisakyti ir pabandyti dovaną supakuoti patiems. Tam gali pasitarnauti net seni laikraščiai ar spalvoti žurnalai – kitaip sakant atverkite savo fantaziją ir vaizduotę bei pamankštinkite rankas. Jubiliatas labiau apsidžiaugs Jūsų pačių supakuota dovana, nei atmestinai atrodančiu maišeliu.