Įvairenybės

Dovanos vyrams

Dovanos vyrams – praktiškos, bet įdomios

 

 Dovanos vyrams
Dovanos vyrams

Moteris dažnai džiugina visai paprasti dalykai. Vyrai gali padovanoti gėlių puokštę, kvepiančius aliejus voniai ar kiek brangesnius gražius naktinukus – visa tai tikrai paliks įspūdį damai. Tačiau nustebinti vyrą – gerokai sunkesnė užduotis. Paprastai vyrams nieko nereikia. O tai, ko reikia, kainuoja mažiausiai kelis šimtus litų. Vis dėlto gal yra tokių dovanų, kurios stipriąją lytį gali nudžiuginti, net ir neišeikvojus viso mėnesio biudžeto? Kokios dovanos vyrams paliko malonius prisiminimus ar padarė nepaprastą įspūdį?

Draugų staigmena

 Į šį klausimą geriausiai gali atsakyti patys vyrai. Štai 44-erių Darius sako, kad dovanos vyrams nebūtinai turi būti brangios. Tiesa, niekučių, kurie dulkėtų namuose, jis tikrai nenorėtų. Bet Darių galima nustebinti įvairiomis pramogomis. Praeitą gimtadienį, kuris būna vasarą, jo žmona ir vaikai pareiškė norintys prie ežero. „Pamenu, sako – išsimaudysime visi, pažaisim kortom. Aš toks šeimos žmogus, tad scenarijus man visai tiko. Keista tik buvo, kad vaikai užsigeidė ne prie įprasto ežero, kur visada važiuojam, o prie kokio nors naujo. Ir dar puikiai žinojo to naujojo pavadinimą. Nuvažiavom į vakarą, kad nuslūgtų karštis. Jau iš tolo mačiau, kad susirinkusi kažkokia kompanija. Dar pagalvojau – matyt, švenčia. Bet kai išlipom iš mašinos, prie manęs pribėgo draugai, sveikindami su gimimo diena. Prie ežero buvo užsakytas ir kubilas su pirtimi, ir šašlykų prigaminta. Žodžiu, gimtadienis buvo kaip reikiant. Tokios linksmos dovanos, manau, pradžiugintų visus vyrus“, – pasakoja Darius.

Praktiškumas ima viršų

32-ejų Viktoras mano, kad dovanos vyrui gali būti įvairios, bet svarbiausia – praktiškos. Retas vyras apsidžiaugs paveikslu. Visai kas kita, Viktoro manymu, koks geras įrankių rinkinys, kvepalai (jeigu jie netaps penktais tais pačiais metais) ar tiesiog naujas dėklas telefonui, kompiuteriui ar kitai technikai. Panašios galėtų būti ir kaledu dovanos vyrams. „Nebūtina graviruoti ant puodelių mūsų vardų, piešti širdelių ir pan. Geriau padovanokite mums tai, ką mes galėsime panaudoti. O naudodami, prisiminsime ir jus“, – sako Viktoras.

Įdomios dovanos – internetu

 O ką vyras mano apie originalias dovanas, tokias kaip peleninė, atrodanti kaip pelėkautai, ar didžiulis alaus bokalas, kuriame telpa trys litrai alaus? Viktorui šios idėjos patiktų, jei tik tą daiktą vis tiek būtų galima panaudoti praktiškai, ne tik pasijuokti iš jo valandą, o paskui neturėti, ką daryti. „Žinau, kad tokios dovanos internetu parduodamos. Ir pats esu pirkęs kai ką smagaus ir pikantiško savo merginai. Tai buvo didelis raudonas kaspinas, aprišamas per krūtinę ir atrodantis lyg drabužis. Tačiau atrišus jį, prasideda malonumai“, – linksmai pasakoja Viktoras.

Rimtai – tik jubiliejui ir verslininkams

 28-erių Romas mano, jog dovanos vyrams jubiliejaus proga turėtų būti rimtos. O kalėdinės, eilinių gimtadienių proga – linksmos, originalios ir gana paprastos. „Juk dovanas vyrams teikia artimi draugai, žmonos. Jos tikrai neturi būti kaip verslo dovanos verslininkams. Man visiškai nereikia naujos odinės piniginės. Ir pats galiu ją nusipirkti. Tačiau nepirksiu sau originalių dovanų, pavyzdžiui, alaus šalmo ar atgal einančio laikrodžio. Todėl jas gauti ir smagu“, – įsitikinęs Romas.

 Kuo originaliau – tuo smagiau

22-ejų Rokas irgi mėgsta, kad dovanos būtų kuo originalesnės. Jo manymu, smagios dovanos vyrams – pačios geriausios. Rokas ir pats ne kartą tokių gavęs. O šiuo metu ieško geros dovanos draugui, švęsiančiam savaitgalį 25-erių metų jubiliejų. Dovanų internetu Rokas daug pirkęs ir gavęs. Tad šįkart mąsto apie kokios nors pramogos dovanojimą. Galbūt tai bus pasivažinėjimas kartingais ar skrydis parasparniu. „Adrenaliną mėgstantiems vyrams tokios dovanos – nerealios“, – įsitikinęs Rokas. Taigi dovanos vyrams gali būti išties įvairios. Jų parinkimą lemia vyro charakteris, pomėgiai, o galbūt ir amžius.