El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Dovanų idėjos mergvakariui ir bernvakariui

Gal artėja Jūsų geriausio draugo gimtadienis? O gal nežinote kaip derėtų pasveikinti kolegą darbe? Gyvenime būna nemažai progų kuomet galime kažką pralinksminti ar tiesiog pamaloninti nors ir menka dovanėle. Juk ne be reikalo sakoma, kad dovanos stiprina draugystę, o linksmos dovanos suteikia geriausios nuotaikos pliūpsnį. Taigi kokią dovaną dovanoti jei esate pakviesta/as į linksmą mergvakarį ar siautulingą bernvakarį? O gal visai neseniai pastebėjote, kad už kelių dienų gero kolegos gimimo diena? Bet kurio atveju tinkamu išsigelbėjimu gali būti smagios dovanos. Be abejonės prieš renkantis tokią dovaną reiktų gerai pagalvoti ar tam žmogui ji patiks ir ar netaps dar vienu niekučiu, kuris bus paslėptas spintoje. Bet kuriuo atveju šio straipsnio tema yra dovanos ir patarimai kaip įvairias gyvenimo šventes jomis įprasminti.

Taigi šiek tiek patarimų planuojantiems mergvakarį ar bernvakarį. Tai be abejo yra viena smagiausių švenčių būsimos nuotakos ir jaunikio gyvenime. Geriausios draugės iš karto pradeda generuoti smagias vakarėlio idėjas, tačiau neretai pritrūksta minčių ką padovanoti šia proga. Vienos dovanos gali būti linksmos, kitos naudingos. Pirmiausiai derėtų prisiminti, kad mergvakaris tikrai nėra vien vyrų striptizas ar ypatingų formų tortai. Tai šventė, kai mergina tarytum atsisveikina su savo jaunyste ir pereina į ištekėjusių moterų pusę. Šia proga senovėje būdavo dainuojamos dainos, pinami vainikai ir dovanojamos dovanos, kurios papildydavo jaunosios kraitį. Šiais laikais viskas kiek paprasčiau ir nereikės ilgai naktimis sėdėti prie audimo staklių norint nuausti kokį šalikėlį ar rankšluostį. Tereikia nueiti į parduotuvę ir apsidairius tikrai rasite bent jau idėją dovanai.

Kočėlas

Taigi keletas rimtesnių patarimų ką tokia proga galima padovanoti. Pirmiausia mintis šovusi į galvą buvo kočėlas būsimai namų šeimininkei. Manote, kad tai kiek banaloka? Anaiptol! Jei bent kartą gyvenime esate susidūrusi su namų ruoša ir maisto gamyba tikrai žinote, kad tokio įrankio namuose gali prireikti bet kada. Be to ši dovana tinka ne tik merginai, bet ir vaikinui. Juk kas gali būti gražiau už namuose besidarbuojantį vyrą? Derėtų nepamiršti ir to, kad ne visuomet brangios dovanos yra geriausios dovanos. Tokiai progai kažką mielo ir gražaus galite sukurti ir savo rankomis. Svarbiausiai, kad viskas ką ketinate dovanoti būtų su meile ir iš širdies. Dar viena šaunia dovana gali būti keliaraištis. Ši tradicija palyginus neseniai atsirado mūsų kraštuose, tačiau jau spėjo įgauti pagreitį. Šią dovaną taip pat galite padaryti pačios. Tai visai nesudėtinga, tik reikalauja šiek tiek laiko, kruopštumo ir įvairių priemonių. Tačiau rankų darbas ir dar iš geriausių draugių tikrai liks įvertintas. Tas pats galioja ir prijuostei. Ją galite pirkti arba tiesiog pasiūti pačios. Na o jei nuspręsite padovanoti kažką romantiško ir originalaus pirmajai vestuvių nakčiai, nuo brangių parduotuvių tikrai nebeišsisuksite. Svarbiausia, kad toji dovana nebūtų per nelyk vulgari.

Taigi kokios linksmos dovanos pradžiugintų būsimą nuotaką jau žinome, o kuo galima pradžiuginti jaunikio širdį? Šios šventės proga geriausi vaikino draugai organizuoja linksmą vakarėlį ir viengungio statusą naikina šampano ar kokio tauresnio gėrimo taurelėje. O dovanojami įvairūs jaunystės atributai. Tokia proga galima sukurti net filmą, kuriame bus sudėtos nuotraukos iš linksmiausių akimirkų kartu su geriausiais draugais. Taigi tereikia šiek tiek išmonės, laiko ir daugybės nuotraukų, o visa tai garantuos daug puikių emocijų ir gražių prisiminimų.

Bet kuriuo atveju šios dovanų idėjos tinka įvairiomis progomis. Taigi šie patarimai galioja net ir gimtadienio proga, tačiau svarbu numanyti ar tai patiktų būsimam dovanos gavėjui. Smagių ir įsimintinų švenčių!

Daugiau naudingų straipsnių rasite Dekodovanos.lt dovanų idėjų puslapyje – „Linksmos dovanos“.