Būstas

Dovre – kokybės ir ilgaamžiškumo garantija

ŠNr4iuolaikinėje rinkoje yra labai didelis įvairių krosnelių ir židinių pasirinkimas, o gamintojai ir prekybininkai ypač suaktyvėja, artėjant šaltajam sezonui. Iš tiesų, šios produkcijos paklausa yra didelė ir nuolat auga, kadangi statantieji būstus įsirengia krosneles ar židinius, norintys modernizuoti savo namus taip pat susivilioja židinio teikiamu jaukumu ir šiluma, gyvenantieji senos statybos namuose, kuriuose šilumos šaltinis buvo koklinis pečius, juos griauna ir įsirengia krosneles ar židinius, nes jie užima mažiau vietos ir yra vizualiai gražesni. Židinių, o ypač krosnelių įsirengimas pastaruoju metu populiarėja ir butuose. Krosnelės ypač paklausios sodo nameliuose.

Tačiau pasirinkti tinkamą krosnelę ar židinį tikrai sudėtinga. Rinkoje jų įvairovė didžiulė. Bene didžioji dalis šilumos šaltinio funkcionalumo ir naudingumo priklauso nuo gamintojo. Jau kurį laiką geriausiai rinkoje vertinama norvegų gamyba. Puikių atsiliepimų sulaukiančios Dovre krosnelės ir židiniai http://www.dovre.lt pasižymi išskirtine kokybe, patikimumu ir ilgaamžiškumu. Norvegams priklausantis Dovre prekės ženklas pozicionuojamas kaip kokybės ir tvirtumo simbolis. Šią poziciją užsitarnavo ilgu, daugiau kaip 80 metų siekiančiu, veiklos laikotarpiu.

Dovre krosnelės gaminamos iš aukščiausios rūšies ketaus, kuris traktuojamas kaip geriausias šilumos laidininkas, jis yra ypač tvirtas ir atsparus aukštai temperatūrai. Dovre ketaus liejimo procese naudoja moderniausias technologijas.

Dovre gaminių įsigyti galite didžiuosiuose Lietuovs miestuose. Pardavimo vietose ne tik galėsite apžiūrėti gaminį, ėsitikinti jo kokybe, tačiau ir gausite išsamią konsultaciją vsiais Jums rūpimais klausimais. Kompetentingi specialistai Jums patars ir padės apsispręsti.

Dovre gaminius ir jų charakteristikas galite rasti internetinėje svetainėje www.dovre.lt. Čia pateikiama informacija apie įmonę, prekybos vietas, naudingų patarimų, taip pat nuotraukų galerija ir išsamūs produkcijos aprašymai.

Dovre.lt rasite krosnelių aprašymus. Asortimentą sudaro modernios, vintažinės, klasikinės ir tradicinės norvegiškos krosnelės. Toks pasirinkimas leis Jums krosnelę derinti prie savo sukurto interjero, o ne interjerą prie krosnelės. Pasirinkimo laisvė ir platus produkcijos asortimentas sudarys galimybes pasirinkti tai, kas geriausiai atitiks Jūsų norus, kriterijus ir galimybes. Dovre – dizaino ir funkcionalumo harmonija! Visos Dovre krosnelės pasižymi geriausiomis šildymo savybėmis.

Modernios Dovre krosnelės stebina išraiškingais ir originaliais dizainerių sprendimais, elegancija, grakščiomis linijomis. Jose geriausiai dera dizaino unikalumas ir šilumos savybės. Vintažinės Dovre krosnelės neturi analogų pasaulyje. Retro stilius Jūsų būstą padarys išskirtiniu. Dovre.lt siūlomos klasikinės ketaus krosnelės puikiai derės ir moderniame šiuolaikiniame, ir klasikiniame interjere. Juk klasika madinga visada! Klasikinės krosnelės turi švaraus antrinio degimo technologiją, dėžutę pelenams, o tai palengvins krosnelės priežiūrą. O tradicinės krosnelės yra Dovre pasididžiavimas ir ištakos. Jos puoštos norvegiškais motyvais, tradicinis dizainas puikiai persipina su praktiškumu ir subtilia puošyba.

Dovre.lt maloniai nustebins židinių pasirinkimu. Visi Dovre židiniai yra liejami iš aukščiausios kokybės ketaus, naudojant pažangiausias gamybos technologijas. Kiekvienam Dovre židiniui būdinga aukščiausia kokybė ir efektyvumas, galimybė kūrenti įvairiu kuru, švaraus antrinio degimo sistema, dėžutė pelenams, konvekcijos kamera, galimybė prijungti ventiliatorius, kuriais karštas oras būtų pučiamas į gyvenamąsias patalpas. Dovre židiniai pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu, juos nesunku eksploatuoti, o jų šildymo savybės Jus nustebins.

Dovre.lt rasite ir reikiamų priedų prie krosnelių ar židinių. Viskas Jūsų patogumui, nes pirkdami iš vienų rankų taupote ir pinigus, ir savo brangų laiką. Dovre.lt rasite platų ant krosnelių statomų ventiliatorių pasirinkimą, taip pat emaliuotų dūmtraukių, virimo plokščių, grindų plokščių, dekoratyvinių židinių rėmelių, ventiliatorių židiniams asortimentą.