El. Parduotuvės,  Įvairenybės,  Įvairios svetainės,  Pirkiniai / Paslaugos,  Verslas / Ekonomika,  Visuomenė

Drabužiai internetu

drabuziai internetuTurbūt girdėjote, kad drabužiai internetu kiekvienoje šalyje yra parduodami mažesnėmis kainomis nei perkant viską iš paprastų rūbų parduotuvių? Lietuvoje viskas yra taip pat – el. parduotuvės rūbus siūlo už ypatingai mažą kainą, o pačių rūbų kokybe skųstis tikrai nėra reikalo. Perkant rūbus iš el. parduotuvių, visada būtina atidžiai pasidomėti kas prekiauja t.y. sužinoti visą el. parduotuvės reputaciją, nes nuo to gali priklausyti ar įsigysite kokybiškus drabužius ar tiesiog gausite eilinį šlamštą pargabentą iš Kinijos. Visada svarbu rinktis tik patikimas ir žinomas e. parduotuves, tad būtinai žiūrėkite pas ką perkate.

Rūbai internetu parduodami itin paprastai – pirkėjai viską susideda į vadinamus „krepšelius“, užpildo informaciją ir padaro apmokėjimą nurodytu būdu. Prekės saugiai pasiekia gavėjus. Turite žinoti, kad gavę rūbus, jūs neprivalote iškart nusiminti jeigu paaiškėja, kad įsigijote netinkamo dydžio garderobą – jį jūs galite grąžinti, o tada ir pinigus atgausite arba gausite naujus rūbus, kurie jau kuo puikiausiai derės prie jūsų kūno. Tai reiškia, kad ir elektroninėje erdvėje galioja visos būdingos vartotojams priskirtos teisės – jeigu prekė netinka, ją galima grąžinti per 14 dienų nuo gavimo. Taip pat pinigų grąžinimas galimas gavus ir nekokybiškus rūbus – jeigu po trijų Savičių jums suplyšta įsigytos kažkokios kelnės – reikalaukite pinigų grąžinimo. Visada reikėtų prieš pirkimą pasidomėti kokiomis teisėmis jūs galite pasinaudoti. Tai ypač naudinga turėtų būti naujokams, kuriems internetu apsipirkti tenka pirmą kartą.

Drabužių pasirinkimas abiems lytims yra didelis – tiek vyrai, tiek ir moterys gali rasti reikiamus drabužius, kad ir kokio įmantraus stiliaus jie bebūtų. Jeigu ne Lietuvoje, tai užsienyje galėsite rasti norimų drabužių už gerą kainą. Tiesa, užsienio el. parduotuvės jums nurodys ir didesnes pristatymo sumas, tad turėkite galvoje, kad perkant iš užsienio, gali tekti nemažai paišlaidauti. Lietuviškos el. parduotuvės pristatymo mokestį taiko pagal pirkinių sumą – jeigu perkate išleisdami daug pinigų, tada ko gero ir už pristatymą nereikės nieko mokėti, nes mūsų šalyje veikiančios el. parduotuvės dažnai skelbia akcijas bei visokiausius sezoninius išpardavimus.