Pirkiniai / Paslaugos

Drabužių įdėjos Naujiems metams

suknelesPaklauskite bet kurio dizainerio ir jis pasakys – šilkiniai drabuziai internetu, atlasas ir organza yra tobuli švenčių palydovai. Jaukiai apgovę kūna, jie kužda į ausį saldžiausius žodžius, pasakoja intriguojančias istorijas, tarsi iš aistringų meilės romanų puslapių dvelkia nuodėmingomis Venecijos puotomis ir kiekvieną apgobia paslapties šydu.

Dairotės originalių įdėjų Naujųjų vakarui? Labai gerai. Juk šventės puiki proga sugriauti įsisenėjusį stereotipą, kad prašmatnūs audiniai ne pora megztiems ir vilnoniams, esą šie kasdieniški ir netinka pobūviui. Puikus, šiuolaikiškas ir subtilių stiliaus jausmą išduodantis sprendimas – klostuotas šilko sijonėlis ir prie liemens prigludęs tvido paltukas dviem sagų eilėmis ir afektingu kailiu. Šiemet kailinės apykalės vėl išgyvena renesansą. Arba megztas sijonėlis, tvido švarkelis ir šilkinės dekoratyvios rankovės.

Tiulo ir šilko rauktiniais vinguriuojančios trumputės suknelės primena nuodėmingus didžiojo Getsbio laikus, kai šampanas ir aistros liejosi laisvai be jokių vilčių sustoti tarsi po puotų pabirę damų vėrinių perlai.. Todėl, jei nors truputėlį mada pajusti tikrosios laisvės dvasią, nustebinti namiškius, pagaliau ir save, įsisukite į švenčių sūkurį triukšmingo 3-iojo dešimtmečio ritmu. Ne tik be šilkų, tačiau ir be kruopščiai suguldytų plaukų ir mąslaus makiažo tikrai neišsisuksite.

Be jokių abejonių, ilga sukneles internetu, ypač paryškinanti dailiasias kūno linijas, švenčių karalienė. Jeigu esate iš valingųjų, kurioms ne tas pats, kaip atrodote, net ir po darbo randate laiko nubėgti į sporto salę, galvojate, ką valgote, nepraleiskite progos pasipuikuoti savo darbo rezultatais ir įsliuokite į šnabždančio šilko suknelę. Ilgas jos siluetas vizualiai pridės centimetrą, kitą, ypač jei esate žema. Be to, prie gilios iškirptės derės bet kokio ilgio auskarai, o jų vakarėliui tikrai reikės. Kaip ir kitų šventinių atributų: kailinio švarkelio, perlų vėrinio ar organzos šalikėlio.