El. Parduotuvės

Drabužių Pirkimo Internetu Pliusai ir Minusai

Pigūs Rūbai

Dauguma žmonių pastaruoju metu nesiryžta pirkti drabužių internetu. O kodėl? Galbūt tai tiesiog barjeras, kurio negali peržengt žmonės, nors ir norėtų išbandyti apsipirkimą internetu, bet vis tiek nesiryžta. Kartais pigūs rūbai internetu būna pigesni negu pigūs drabužiai parduotuvėse vien tik todėl, kad elektroninių parduotuvių savininkams nereikia mokėti algų, patalpų nuomos ir kitų išlaidų. Nors perkant internetu drabužių kokybė būna tokia pati ar net geresnė nei perkant realiose parduotuvėse žmonės nesiryžta pirkti internetu dėl paprasčiausio dalyko – jie negali pasimatuoti, paliesti drabužių.

Drabužių pirkimo internetu pliusai – užsisakyti drabužius internetu galite iš bet kurios pasaulio vietos, kurioje yra interneto prieigos taškas, bet kuriuo paros metu. Drabužius galite pasirinkti norimo dydžio, spalvos, įsidėti į krepšelį norimą drabužių kiekį. Apibendrinus – viską galite padaryti neišeidami iš namų, tiesiog prisėdę prie savo kompiuterio. Apmokėti galite iš savo banko sąskaitos. Galite lengvai palyginti, kurioj parduotuvėje kaina už norimą drabužį yra mažiausia ir apsispręsti iš kur pirkti.

Drabužių pirkimo internetu minusai – vienintelis minusas kurį aš įžvelgiu – nėra galimybės apžiūrėti, pačiupinėti drabužius, juos gaunate į namus, bet Lietuvoje kai kurios elektroninės parduotuvės siūlo atsiuntimą į realią parduotuvę ir ten galimybę apžiūrėti drabužį, taip kad šios problemos kaip ir nėra.

Pastaruoju metu vis daugiau žmonių išbando elektroninį pirkimą ir dauguma žmonių pirkusių daiktus bent vieną kartą internetu sugrįžta ir perka dar kelis kartus ar net tampa pastoviais klientais. Drabužių pirkimas internetu taupo jūsų laiką bei pinigus.