Verslas / Ekonomika

Draudimas internetu

Kada ir ką draudžiate?

Draudimas internetu

Jau seniai kiekvienam žmogui prieinama lengvai paslauga – tai draudimas internetu, kurį, kone kokį tik norite, galite gauti ir jūs. Įdomu pasiteirauti įvairių žmonių – o kaip gyvena jie? Kada žmonėms reikalingas draudimas, o kada jo mielu noru atsisako? Kaip draudžiasi – internetu ar nuėję į agentūras? Štai keletas atsitiktinių žmonių atsakymų.

Tomas

Man draudimas internetu reikalingas tam, kad apdrausčiau du dalykus. Visų pirma – tai automobilį. Šitoje vietoje aš neleidžiu sau užsimiršti, žinau, kad tai labai svarbu, tai ir draudžiu. Antroje vietoje yra namai. Gyvename geroje, brangioje medinėje sodyboje. Per daug čia sudėta darbo, per daug pastangų ir svajonių, kad man gaila būtų internetu apdrausti sodybą. Niekada nežinai, kur trenks žaibas, kur praūš viesulas ar dar kas nors nutiks. Yra sakoma, kad žaibas du kartus į tą pačią vietą netrenkia, tačiau mokslas teigia – kad trenkti į tą pačią vietą visgi galimybė nėra. Taigi, toks pasakymas tik parodo, kad nė vienas nesame apsaugoti nuo nelaimės. Draudimas žinoma taip pat nepadeda išvengti kažkokių didžiausių problemų. Tačiau jis gali padėti atsistoti ant kojų tada, kai tavo turtas nukentės. Man patinka draudimas internetu, kai galiu pats matyti visą informaciją ir pasirinkti tokį draudimą, koks palankiausias. Manau, kad tai kiekvieno protingo šių laikų žmogaus požiūris: reikia pirmiau žinoti, ko nori, o tada reikalauti. Jeigu eisi pas draudėjus nežinodamas, ko nori, tave įkalbės išleisti pinigus, o taip ir liksi negavęs, ko prašei labiausiai. Taigi, draudimas internetu leidžia lengvai ir patogiai išsiaiškinti, ko nori, ir paskui tai gauti.

Agnė

Man patinka, kad draudimas internetu pigiau, mat pats matai, kada ir už kokias paslaugas kiek moki, žinai, kada ir kur tau gali būti pritaikoma kažkokia nuolaida. Šiaip, nors esu mergina, tačiau pas mane technikos garaže daugiau negu pas vyrą. Neseniai buvo reikalingas draudimas internetu motociklui, nes tai padėjo man jaustis saugesne. Motociklas, kaip ir visos kitos auto priemonės ir transportas, lengvai patenka į riziką būti avarijoje. O ten gali netekti viso turto, kurį turi. Taigi, tikrai būtina apsidrausti, draudimas internetu kainos atžvilgiu taip pat apsimoki. Apsidraudi greitai, ne nepajauti, o sumoki mažai.

Kadangi esu iš ūkininkų šeimos, ir pati turiu ne didelę sodybą, ūkio pastatų ir padargų. Taigi, reikalingas šiuo metu draudimas internetu traktoriaus, tik dar nežinau, kuriuo tiksliai draustis. Taip pat ir draudimas internetu automobilio. Kaip ir sakiau – ratų ir motorų pas mane turbūt daugiau negu pas vyrus.

Eglė

Labiausiai gyvenime man būna neramu dėl sveikatos. Žinoma, kaip yra įprasta, man reikalingas draudimas internetu automobiliu, tačiau papildomai draudžiuosi sveikatą. Visų pirma – nuo nelaimingų atsitikimų. Aš dažnai sapnuoju tokius košmarus, kad man kažkas atsitinka blogo. Ir norėčiau, kad visada galėčiau sau pasakyti – tai tik baisus sapnas. Todėl, jeigu yra koks nors draudimas internetu, akcija, aš visada jos nepraleidžiu, apsidraudžiu. Be to, draudimas internetu atsiliepimai tikrai neblogi. Tad, kaip ir visi žmonės, visada noriu sau tik geriausių dalykų. Draudžiuosi ne tik aš, bet ir visa mano šeima. Šeima man gyvenime svarbiausia. Sūnus vairuoja pavojingą transportą, dukra taip pat. Aš esu viena moteris, kuri padėjo jiems išaugti, juos išauginau. Viskas krenta ant mano pečių. Todėl draudžiu ir save, ir juos.