El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Prezervatyvai: kokybė ir patikimumas

Kiekvienam žmogui tam tikru gyvenimo periodu tampa aktualios kontracepcijos priemonės. Ne paslaptis, kad prezervatyvai yra viena iš populiariausių tokio tipo prekių ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Itin dažnai aptarinėjamas jų kokybės ir kainos santykis. Nuolat diskutuojama, kokie yra patys geriausi prezervatyvai: kurie rečiausiai plyšta, kurie suteikia daugiausiai malonumo ir pan.

Maždaug prieš 500 metų prezervatyvai sekso metu buvo naudojami apsisaugoti nuo baisios ligos sifilio. Tačiau to laiko šios kontracepcijos pagrindinis trūkumas buvo tas, kad prezervatyvas tuo pačiu apsaugojo ir nuo nėštumo, o tai jau buvo nuodėmė. Šių laikų visuomenėje priimta, kad prezervatyvas skirtas ne tik apsisaugoti nuo daugybės lytiniu keliu plintančių ligų, bet ir nuo neplanuoto nėštumo. Nepaisant požiūrio į šią kontracepcijos priemonę tada ir dabar, vis tiek pagrindinis gamintojų tikslas – užtikrinti kuo maksimalesnę apsaugą.

Kaip žinia, prezervatyvai gali pasižymėti skirtingomis savybėmis: vieni turi tam tikrą skonį, kiti aromatą ar kvapą, dar kitų paviršius nėra lygus, o kiti sutepti specialiais tepalais, kurie mažina ar didina jautrumą. Ar šių savybių buvimas / nebuvimas kažkokiu būdu gali įtakoti prezervatyvų kokybę? Jokiu būdu negali, kadangi tai tik papildomiems įspūdžiams sukurti prezervatyvai. Todėl drąsiai galite mėginti įvairių rūšių prezervatyvus.

durex prezervatyvai

Vis dėlto, lieka esminis klausimas, kaip išsirinkti tikrai kokybišką prezervatyvą? Labai svarbus faktorius, kaip ilgai gamintojas tuo užsiima ir kokios jo vertybės. Kaip žinia, Durex prezervatyvai turi didžiausią autoritetą tarp visų vartotojų. Jų istorija neužilgo pasieks 100 metų, nuolat investuoja milžiniškas sumas į inovacijas ir technologijas. Visa tai tik dėl žmonių pasitenkinimo ir, svarbiausia, saugumo jų naudojama produkcija. Todėl mėgindami šiuos prezervatyvus galite jaustis pakankamai saugūs. Yra ir daugiau žinomų gamintojų, tačiau vieni labiau populiarūs Amerikoje, kiti Europoje ar dar kuriame žemyne.

Norėdami apsisaugoti nuo neplanuojamo nėštumo ar ligų, rinkitės tik kokybiškus prezervatyvus. Ne visada kaina pats svarbiausias rodiklis. Rinkitės žinomų gamintojų produkciją. Jei bent šiek tiek abejojate dėl kokybės, pažiūrėkite, ar ant pakelio yra CE simbolis. Jis reiškia, kad produktas visiškai atitinka Europos Sąjungos keliamus reikalavimus.