Medicina / Sveikata

Dvasinė ir seksualinė dermė

Du žmonės, mylintys vienas kitą, turi jausti ne tik meilę, bet ir aistrą. Meilė išlieka, o aistrą kartais reikia pakurstyti, kad ji vėl įsiliepsnotų, tokiu atveju praverčia kamasutra. Šiek tiek pakalbėkime apie priešingos lyties atstovų ryšį, dvasinę ir fizinę trauką.

kamasutra
kamasutra

Rodykite dėmesį savo antrajai pusei

Meilė – jausmas, kuris turi užgožti savanaudiškumą. Kitas žmogus tampa toks svarbus, kad norisi visada juo rūpintis, padėti jam bet kokioje situacijoje. Susižavėjimo stadijoje vyras ir moteris mato tik vienas kitą, jiems tarsi skraido drugeliai pilve, jie remiasi jausmais, o ne protu. Bėgant laikui simpatija perauga į meilę – patį gražiausią jausmą, teikiantį laimę. Vėliau meilė tampa brandesnė, svarbesnė tampa pagarba nei susižavėjimas. Meilės stadijų gali būti ne viena, taip pat įvairių, priklausomai nuo poros. Neginčytina, kad egzistuoja tam tikri dviejų žmonių santykių etapai, kurie daro poveikį Jūsų meilei. Nereikėtų sielotis, kad vyksta toks procesas, bet nepatartina ir sėdėti sudėjus rankų. Jei gyvenate su sutuoktiniu keliolika metų, dar nereiškia, kad Jums nereikia romantikos, vienas kito švelnumo, todėl rodykite dėmesį savo antrajai pusei. Dvasinis artumas, išskirtinis vakaras dviese – dalykai, kurie padės geisti vienas kito. Jei norite nustebinti mylimąjį lovoje, pavartykite kamasutra. Galite įsigyti kamasutra internetu arba knygynuose.

Pagerinkite seksualinį gyvenimą

Lytinis aktas tarp dviejų vienas kitą mylinčių žmonių tikrai nėra nuodėmė, tai netgi menas. Tapkite šios srities virtuozais, kad Jūsų mylimas žmogus patirtų didžiausią malonumą. Jums pravers kamasutra knyga, kurioje pasisemsite idėjų, kaip paįvairinti meilės žaidimus. Kitoks seksas būtinas poroms, kurios kartu gyvena ne vienerius metus, nes jų aistra pradeda po truputį blėsti. Būtina šnekėti su savo antrąja puse, kad suprastumėte, kas jai priimtina mylintis. Jei puikiai pažįstate savo mylimąjį, žinote, kad jam patinka tokie sekso žaidimai, kurie reikalauja pastangų ir net fizinių jėgų, tai drąsiai eksperimentuokite. Jums padės kamasutra, nes čia gausu lengvesnių, sudėtingesnių pozų, todėl tikrai rasite tokių, kurios sudomintų Jus ir Jūsų partnerį.

Jei esate drovus

Ne visi žmonės yra tokie drąsūs, kad užeitų į erotinių prekių parduotuvę, ten nusipirktų sekso žaisliukų ir iš jos išeitų net neparaudę. Yra galimybė įsigyti įvairių kostiumų, guminių lėlių ar kitų erotinių prekių virtualioje erdvėje. Taip pat galite ir kamasutra pirkti internete. Jums nereikės pačiam eiti į knygyną ir nedrąsiai klausti pardavėjos, kur rasti kamasutrą. Galima teigti, kad patogiausia įsigyti kamasutra internetu, nes ją atsiųs tiesiai į Jūsų namus ar į pašto skyrių neutralioje pakuotėje. Jei nenorite, kad Jūsų knygų lentynoje būtų padėtas meilės vadovėlis, tai rinkitės kamasutra knyga online. Kartais užtenka tiesiog knygos, kad Jūsų seksualinis gyvenimas pagerėtų. Naujovės meilės žaidimuose, noras suteikti maksimalų malonumą mylimajam pagerins tarpusavio santykius. Reguliarūs ir nemonotoniški intymūs žaidimai padeda išsaugoti dviejų žmonių meilę ir, žinoma, santuoką. Reikėtų ne tik laukti, kol antroji pusė imsis meilės veiksmų, bet ir pačiam rodyti iniciatyvą. Šiek tiek sunkiau droviems žmonėms, bet nedrąsumas turėtų dingti, kai liekate dviese su artimiausiu žmogumi, išgyvenate intymias akimirkas.

Apibendrinant galima pasakyti, kad du vienas kitą mylintys žmonės turi jausti dvasinį ir fizinį artumą, kad jų meilė būtų pilnavertė. Tikra meilė išlieka visą gyvenimą, o aistrą reikia pakurstyti, kad ji kaskart įsiliepsnotų dar karščiau, tam Jums pravers kamasutra, padedanti mokytis meilės meno.