El. Parduotuvės,  Įvairios svetainės,  Pirkiniai / Paslaugos

Dviračių spynos

Baiminatės to, jog negalite apsaugoti savo dviračio nuo vagystės? Kiekvienas žmogus, kuris mėgsta važinėti dviračiu, turi žinoti, jog maksimalios apsaugos nėra. Paprasčiausiai, jeigu jūsų dviratis yra itin brangus, tai faktas, jog vagims bus nė motais kokios apsaugos sistemos bus naudojamos. Svarbiausia yra tai, jog šiuolaikinės technologijos leidžia bent minimaliai sumažinti riziką, todėl reikiamos dviračių spynos gali būti gera priemonė, kuri padės užlaikyti profesionalius vagis iki tol, kol atskubėsite prie savo turto.

dviraciu spynosDviračių spynų pasirinkimas šiuo metu yra itin didelis, tačiau ne visos priemonės yra tinkamos. Pats blogiausias sprendimas – pirkti spyną, kuri nėra skirta būtent dviračiui t.y. jeigu naudojate standartinę visų paskirčių spyną, tai faktas, jog niekaip savo dviračio neapsaugosite nuo piktavalių akių. Tokių spynų nulaužimas yra nesudėtingas net mėgėjams, tad ką jau kalbėti apie profesionalus. Jiems paprasčiausiai tai bus mažiausia problema, nes su tinkamomis priemonėmis bei pasiruošimu, tokia spyna bus nulaužiama vos per kelias sekundes. Tad jeigu nusprendėte imtis maksimalaus saugumo, būtinai įvertinkite savo galimybes ir skirkite pakankamai lėšų savo dviračio apsaugai, o tiksliau kokybiškų spynų įsigijimui.

Patys sudėtingiausi dviračių užraktai ir kainuoja gana nemažus pinigus, tačiau turite suprasti – jie tikrai privers vagis pulti į neviltį, nes paprasčiausiai jie nebus prisitaikę naujovėms. Tai tikrai sugaišins juos tiek, kad patys spėtumėte atbėgti iki savo dviračio net jeigu jis būtų ir už kelių šimtų metrų. Svarbiausia yra tai, jog ne tik patys užraktai būtų naujausio tipo, bet ir jų sudėtis privalo būti itin patvari. Tuo norime pabrėžti, jog būtent kieto metalo spynų pasirinkimas yra geriausias variantas, nes juk suprantate, kad nemažai spynų tiesiog yra nukerpamos specialiomis žirklėmis, kurias galima įsigyti kiekviename prekybos centre kur yra pardavinėjami įvairūs buitiniai daiktai.

Kalbant apie naujausias technologijas, tai paprasčiausiai jūs turite rinktis tik tai kas nauja, nes kitu atveju gailėsitės tiesiog išmetę pinigus į balą. Jeigu norite įsigyti kokybiškų spynų, tai jas rinktis reikėtų specialiose dviračių dalių parduotuvėse, o ne eiliniuose prekybos centruose kur viskas yra itin nekokybiška. Geriausia būtų apskritai dairytis internete, nes tik elektroninėse parduotuvėse galite gauti tai kas jums tikrai pravers visose situacijose – tiek kaina, tiek ir kokybė pateisins visus jūsų lūkesčius.