El. Parduotuvės

E-parduotuvės Lietuvoje jungiasi į bendrą tinklą

Panašu jog internete greitu metu nebereikės naršyti po nedidukes elektronines parduotuves. Viską greitu metu bus galima rasti vienoje vietoje. UAB „GP Solutions“ siūlo smulkiam ir vidutiniam verslui sukurtą internetinę parduotuvę EGEPE.COM. Žinoma, tai ne standartinė internetinė parduotuvė, o būtent sprendimas įmonėms, kurios nenori investuoti milžiniškų lėšų į tokio pobūdžio verslą.

„Žinodami, kaip šiai dienai sunku konkuruoti su stambiomis įmonėmis ir prekybos centrais, siūlome bet kokio dydžio įmonei galimybę perkelti bent dalį savo pardavimų į internetą be didesnių išlaidų.

Žinome, kiek kainuoja sukurti internetinę parduotuvę, kiek darbo ir laiko reikia jai išreklamuoti, ir kaip sunku vėliau ją išlaikyti. Geriausia vieta prekiauti yra ta, kur nereikia mokėti jokių papildomų mokesčių. Ir tai yra EGEPE.COM.“, – teigia UAB „GP Solutions“ atstovas.

EGEPE.COM kiekvienas pardavėjas gali talpinti savo prekes, parduoti ir nesirūpinti nei apie reklamą, nei apie papildomas investicijas į įrangos tobulinimą. Be to, daugybės pardavėjų siūlomų prekių įvairovė bus didesnė nei bet kurioje kitoje parduotuvėje, kas jau savaime labai patogu bet kuriam pirkėjui. Skirtingai nei kitose parduotuvėse, pardavėjas privalo turėti prekę sandėlyje ir nedelsiant ją išsiųsti. Pirkėjui svarbu ir tai, kad jis ne tik žino, jog prekė bus išsiųsta vėliausiai kitą darbo dieną, bet ir tai, kad jis iškart mato prekės galutinę kainą – nebereikia skaičiuoti PVM, pristatymo ar dar kokių papildomų mokesčių. Taigi iš pirmo žvilgsnio gal ir didesnė kaina iš tiesų labai greitai gali pasirodyti pati patraukliausia.

Pardavėjui ši sistema taip pat labai paprasta – prekei įvesti tereikia užpildyti keletą eilučių ir prekė jau parduodama. Vos tik prekė nuperkama, ji automatiškai rezervuojama, kad niekas negalėtų įsigyti dviejų prekių, kai sandėlyje yra tik viena. Pardavėjas gauna žinutę, kad jo prekė rezervuota. Iškart po apmokėjimo gauna dar vieną žinutę ir išsiunčia prekę pirkėjui.

Kodėl verta rinktis EGEPE.COM?

Pirkėjui –

  • nes tai ne vienas, o keli pardavėjai,
  • nes visada mato galutinę kainą,
  • nes visi pardavėjai patikrinami ir apgavystės negali būti.

Pardavėjui –

  • nes tai pigiausias būdas parduoti,
  • nes administravimui nereikia skirti daug laiko ir darbuotojų,
  • nes nereikia turėti milžiniško sandėlio – galima pradėti prekiauti ir turint keletą prekių,
  • nes galima prekybą per EGEPE.COM padaryti ir pagrindiniu, ir pagalbiniu verslu.