Medicina / Sveikata

„Eglės“ sanatorija – atgaiva kūnui ir sielai

Egles sanatorija kainos
Egles sanatorija kainos

Ramus ir jaukus poilsis suteikia jėgų ir grąžina gyvenimo džiaugsmą. Dzūkijoje įsikūrusi egles sanatorija kainos atžvilgiu nėra labai brangi, tačiau turi daugybę sveikatinimo procedūrų. Priklausomai nuo kiekvieno asmens individualių poreikių galima rinktis dienos, kelių dienų ar netgi kelių savaičių procedūrų kompleksą. Profesionalūs medikai jus apžiūrės ir padės išsirinkti tinkamiausias procedūras. Jauki egles sanatorija kviečia tiek ligotus, tiek sveikus asmenis, kurie nori atgauti jėgas ir pasirūpinti gera savo bei artimųjų savijauta. Jeigu ne sau, tai artimiesiems galima nupirkti dovanų kuponą, skirtą praleisti laiką sanatorijoje. „Eglės“ sanatorija kainos atžvilgiu suteikia galimybę pasirinkti vienokias ar kitokias procedūras, kurių kainos skiriasi. Kai kurie atvyksta į sanatoriją tik trumpam atgauti jėgas, kiti vyksta rekomenduojami medikų reabilitacijos tikslais. Kiekvienas pasirenka, kokių ir kiek procedūrų nori ir ką gali sau leisti. Priklausomai nuo pasirinkimo gali būti aplankyta eglės sanatorija birštonas arba Druskininkai. Žmonės patys pasirenka, į kurį miestą vykti. Procedūrų ir paslaugų komplektai yra pakankamai panašūs ir Birštone, ir Druskininkuose.

Paslaugos

Bet kuri egles sanatorija kainos prasme suteikia galimybę rinktis vienokias ar kitokias procedūras. Pastarųjų pasiūla yra nemenka. Įvairių tipų masažai, sūkurinės vonios, pirtys, mankštos ir kitos procedūros, kurių gali panorėti klientai. Mineralinio vandens, juodojo ir balto purvo procedūros atliekamos tiek profilaktiniais, tiek reabilitaciniais tikslais. Dzūkijos egles sanatorija pateikia daugiau kaip 100 įvairių procedūrų, taigi įvairaus amžiaus žmonės čia gali atvykti pasisemti jėgų ir energijos. Tvarkingi ir jaukūs kambariai taip pat turi savų privalumų, tad juose galima ilsėti tiek atskirai, tiek su visa šeima. Norintieji daugiau informacijos interneto paieškos sistemoje gali pateikti užklausą, pavyzdžiui, egles sanatorija proceduros ir atsivėręs sanatorijos tinklalapis pateiks naudingos informacijos apie procedūras bei kitas paslaugas. Sūkurinės vonios, saunos, egles sanatorija baseinai ir kitos SPA procedūros padės greitai atsigauti po sunkių darbų ar po kai kurių ligų. Juolab kad profesionalūs specialistai visuomet yra pasirengę konsultuoti ir pagelbėti savo klientams.

Pasirinkimas

Pasirinkimas tiek įprastoje, tiek egles sanatorija plius yra įvairus. Patariama internete iš anksto pasidomėti, ką siūlo viena ar kita „Eglės“ sanatorija, kad būtų paprasčiau išsirinkti paslaugų komplektą. Žinoma, galima rinktis ir pavienes procedūras. Tiesiog kelioms valandoms atvykti į sanatorijos pirčių erdvę, paplaukioti baseinuose. Šeimos su vaikais dažnai renkasi tokį laisvalaikio praleidimo būdą. Juolab kad egles sanatorija akcija taikant pateikia labai gerų pasiūlymų pakankamai mažomis kainomis. Tereikia pasirinkti, ko norite. Poilsis dviem, nakvynė visai šeimai, sveikatingumo kompleksas savaitei ir kitos panašios paslaugos vilioja vis daugiau įvairių klientų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Teigiami apie egles sanatorija atsiliepimai suteikia žmonėms daugiau pasitikėjimo ir žinių, todėl drąsiai pasirenkamos procedūros bei jų komplektai. Skanūs pusryčiai, jaukūs kambariai, vieta automobiliui, bevielis internetas – tai tik dalis paslaugų, kurias savo klientams siūlo sanatorija. Palyginti su kitomis, egles sanatorija kainos atžvilgiu nėra brangi, tačiau pakankamai aukšto lygio.

Vertė

Kainos labai įvairios, jos priklauso nuo pasirinktų paslaugų tipo bei trukmės. Kaip ir bet kuri sanatorija kainos atžvilgiu pateikia atitinkamas procedūras. Pavyzdžiui, norėdami paslaugų už 60 eurų galite rinktis pagal sanatorijos pateiktą kainyną. Paslaugų kainos nevienodos. Tai priklauso nuo procedūros, nuo trukmės ir kitų aspektų. Kiekvienas gali rinktis paslaugas pagal savo finansines galimybes. Užėjus į sanatorijos interneto puslapį bus nurodyti egles sanatorija rekvizitai, pagal kuriuos galima kreiptis dėl vienos ar kitos procedūros užsakymo, kambario rezervavimo ar kitų klausimų. Personalas labai draugiškas ir paslaugas, tad noriai atsako į visus klientų užduodamus klausimus. Ar jus domina egles sanatorija druskininkai darbo laikas, ar procedūrų kainos, ar rezervavimas, viską galima aptarti telefonu, jeigu jūs to pageidaujate. Dėl paslaugų įvairovės, kokybiško aptarnavimo šią sanatoriją renkasi daugybė žmonių iš skirtingų miestų. Juolab kad egles sanatorija kainos atžvilgiu yra prieinama daugeliui.