Medicina / Sveikata

Ekologiškas kūno sviestas

Ekologiškas kūno sviestas yra skirtas kūno priežiūrai. Jis gali būti įvairių pagamintas su įvairiais kvapais. Gali būti taukmedžio sviestas, gėlių, kvapusis su žiedlapių aromatais. Kūno sviesto konsistencija yra panaši kaip ir valgomo sviesto,tačiau paskirtis skiriasi. Sviestas kūnui – tai atstatomoji priemonei odai, kuri nuramina, drėkina ir atgaivina odą. Tai pat maitina, minkština, regeneruoja odą.  Ekologiškos įvairių rūšių kūno sviesto rūšys būna praturtinots vitaminais, antioksidantais, reibiosiomis rūgštimis. Jis gali būti naudojamas kaip kūno drėkiklis, tuo pačiu apsaugo odą nuo senėjimo, taip pat gali turėti ne tik kosmetinių,bet ir gydomųjų savybių.

Naudoti kūno sviestą galim įvairaus amžiaus moterims. Jis tinka ir jaunoms, ir vyresnėms moterims, kadangi puikiai susigeria į odą, daro ją elastinga, tuo pačiu praturtina odą viraminais ir įvairių kvapų dėka pakelia tonusą. Tai – atpalaiduojanti procedūra. Ekologiško kūno sviesto gamybai naudojamos tik ekologiškos žaliavos. Pagal paskirtį sviestas kūnui gali būti anticeliulitinis, nuo strijų ir kitokie, o pačių rūšių yra labai daug. Tai, ne minėto taukmedžios sviesto, gali būti kokosų, raudonųjų palmių, kakavos, mangų, su morkomis, avokadais it t.t. Pasilepinti save kūno sviestu yra didelis malonumas ir nauda. Moterys jaučiasi gražesnės, kai prižiūri savo odą. O pasirinkimo galimybės tikrai yra labai didelės.

Yra labai daug parduotuvių, kuriose galima įsigyti ekologišką kūno sviestą, taip pat yra įmonių, kurios gali pasiūlyti įsigyti produktą internetu. Produktas dažniausiai būna įpakuotas indelyje po kelis šimtus gramų: nuo šimto iki penkių šimtų gramų. Rekomenduojam naudoti po dušo, įtrinti juo visą kūną ir lengvai pamasažuoti. Galim naudoti tiek ryte, tiek vakare. Jei pasirinksite kūno sviestą su įvairiais aromatais ir aliejaus, jus patirsite atsipaladavimą savo kūnui.