El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Elektroninę Cigaretę įsigyk čia

Elcig.lt – tai internete veikianti parduotuvė, kurios tikslas yra sudaryti sąlygas vartotojams išbandyti sveikesnį, pigesnį bei aplinkiniams dosnesnį alternatyvų rūkymą geriausiu kokybės ir kainos santykiu.

Esminiai elektroninės cigaretės pranašumai gali būti nusakyti keturiais žodžiais: sveikata, kaina, poveikis aplinkai. Visose šiose srityse e-cigaretė gerokai lenkia tradicinę.

Visų pirma, tabako gaminiuose galima rasti iki 4000 įvairių cheminių junginių, iš kurių apie 40 yra kancerogeniniai, t.y. sukeliantys vėžį, tuo tarpu e-cigaretėje nėra rastas nei vienas. E-skysčių, kuriais pildomos e-cigaretės, pagrindą sudaro poliglikolis bei augalinis glicerinas – abi šios medžiagos naudojamos maisto pramonėje, taip pat tokiuose produktuose kaip dūmų mašinų skysčiai (taigi poliglikolį yra „ragavę” visi, kurie buvo klube). Žinoma, pats nikotinas nėra geriausia medžiaga žmogaus organizmui…

Vienas žmogus vidutiniškai surūko 1-2 ml e-skysčio per dieną, o mūsų siūloma 10 ml kaina yra apie 12-15 Lt už 10 ml. Tai reiškia, kad per 5 dienas jūs išleisite apie  6 – 15 Lt elektroniniam rūkymui. Šiuos skaičius galite palyginti su savo išlaidomis. Žinoma, elektroninės cigaretės kaitikliai yra suvartojama dalis, kurią reikia keisti kas 1-3 mėnesius. Pastaruosius mes siūlome už 12-25 Lt priklausomai nuo modelio. Taigi dabar jau galite įvertinti išlaidas, kurias patirtumėte rūkydama(-s) e-cigaretę ir palyginti jas su tabako alternatyva.

Elektroninė cigaretė neturi nemalonaus kvapo, todėl nerūkantys aplinkiniai gerokai palankiau vertins e-cigaretę. Jei dūmas ir turi kvapą, tai vos juntamą vanilės, kavos, ar kokį nors kitą (priklausomai nuo e-skysčio skonio) aromatą. Be to, itin smarkiai sumažėja pasyvaus rūkymo žala, kadangi, kaip minėjome anksčiau, elektroninių cigarečių užpildymui naudojamame e-skystyje nėra gausybės toksiškų medžiagų (kaip antai dervos). Galima paminėti ir tai, jog niekuomet neliks nuorūkų, kuriomis teršiamos gatvės, parkai, alėjos ir t.t.

E-cigaretė taip pat gali padėti mesti rūkyti, arba sumažinti suvartojamo nikotino kiekius. Yra įvairių nikotino koncentracijų e-skysčių, yra ir tokių, kurių sudėtyje nikotino nėra iš viso. Taigi norintieji atsikratyti žalingo įpročio gali palaipsniui mažinti nikotino koncentraciją ir galiausiai prieiti prie nulinės dozės. Tuomet teliks įveikti psichologinį potraukį, o fiziologinis bus nugalėtas.

Mūsų siūloma produkcija yra įvertinta ir rekomenduojama didžiausių elektronines cigaretes rūkančių asmenų bendruomenių (turima omeny forumus). Tokie modeliai kaip eGo-T dabar itin prieinama kaina! Naudojant minėtą elektroninę cigaretę ją užteks įkrauti kartą per dieną-dvi, todėl daugiau jokių žaidimų su nuolatiniais įkrovimais. Speciali talpa-kandiklis e-skysčiui sudarys sąlygas eGo-T rūkyti visą dieną be poreikio nuolat lašinti e-skystį į kasetes ar tiesiogiai ant kaitiklių. 510 white modelis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nerūko labai dažnai bei nenori nutolti nuo klasikinės cigaretės išvaizdos. Na o 510 PCC black komplekto išskirtinumas yra nešiojamas įkraunamas pakelis, kurio dėka savo e-cigaretę galėsite įkrauti tiesiog nešiodamiesi pakelį kišenėje.

Siekiame, jog vartotojai išbandytų ne tik pigią ir dažniausiai nekokybišką bei poreikių nepateisinančią produkciją, bet ir kiek brangesnę, tačiau kokybiškesnę ir gerokai efektyvesnę.

Jūs verta(-s) šanso sutaupyti sveikatą, verta(-s) šanso mesti rūkyti visiškai, verta(-s) šanso PABANDYTI.

Labai laukiame naujų klientų, garantuojame dėmesį ir prieš, ir po pirkimo, todėl niekuomet neatsisakysime su Jumis bendrauti, visada padėsime ir padarysime viską, jog surastume tinkamiausią sprendimą bet kokioje situacijoje!

 – Elcig.lt