Įvairenybės

Epiliatoriai

Šiltojo sezono palydovas

Epiliatoriai paklausiausi šiltuoju metu sezonu, kai savo išvaizdai moterys skiria daugiau dėmesio, mat kelnes keičia sijonai, traukia saulėti paplūdimiai. Nežinantiems, trumpas paaiškinimas: epiliatorius – tai specialus aparatas, skirtas plaukelių šalinimui nuo kojų, pažastų, veido, bikini zonos. Žinoma, dažniausiai jie nėra daugiafunkciniai, t.y. negalite vieną aparatą naudoti viskam. Epiliatoriai veidui ir epiliatoriai bikini zonai yra skirtingi.

Kokie epiliatoriai geriausi? Kaip išsirinkti tinkamą? Apie tai pakalbėkime plačiau.

Kokie epiliatoriai geriausi?

Vienareikšmiškai atsakyti sunku. Buitinės technikos pasirinkimas labai platus. Vienos paskirties produktą gamina kelios ar net keliolika skirtingų firmų. Epiliatoriai taip pat nėra išimtis. Ar aparatas geras, ar ne, sunku vertinti, jo nepabandžius. Pagrindiniai kriterijai yra skausmo sukėlimas, šalinant plaukelius, plaukelių ataugimo laikotarpis, lemputė, šaldymas. Populiariausi ir geriausių atsiliepimų sulaukiantys yra poros gamintojų epiliatoriai. Kaina jie nedaug skiriasi.

Epiliatoriai Braun giriami dėl geros komplektacijos. Jau yra ir modelių, kurie turi kelias keičiamas galvutes, skirtas skirtingų sričių epiliacijai. Nuolat atsiranda atnaujinti, patobulinti modeliai, todėl reiktų domėtis naujienomis. Panašūs ir epiliatoriai Philips. Daug kas priklauso nuo to, kiek pinigų galite skirti šiam pirkiniui. Visi geresni epiliatoriai kaina yra panašūs. Jie kainuoja apie tris ar keturis šimtus litų. Prieš perkant vertėtų pagalvoti, kokio rezultato tikitės ir kiek pinigų galite tam skirti.

Įvairiuose diskusijų forumuose internete galima rasti atsiliepimų beveik apie kiekvieną epiliatoriaus modelį: jo pliusus ir minusus. Nebūtinai garsios firmos epiliatoriai yra geriausi. Mažiau garsių ir ne tokių brangių firmų aparatai taip pat gali būti kokybiški ir atitikti visus vartotojo poreikius. Taigi, epiliatoriai kainos ir kokybės santykiu ne visada būna tobuli. Griežtai pasakyti, kad šis epiliatorius geras, o šis- blogas, negalima, nes kas vienam netinka, gali tikti kitam. Ir atvirkščiai.

Kur ir kaip pirkti?

Pirkti epiliatorius galima ir parduotuvėse, ir internetu. Epiliatoriai pigiau parduodami įvairių akcijų metu, kurių kartais verta palaukti. Epiliatoriai internetu visada parduodami pigiau. Pirkti internetu patogu skubantiems ir tiksliai žinantiems, ko nori. Jei yra abejonių, ką pasirinkti, geriau aplankyti parduotuvę, paklausti konsultantų patarimo. Norint išsirinkti gerą daiktą, reikia tam skirti laiko. Tikrai naudinga pasiskaityti epiliatorius jau naudojančių žmonių patarimus.

Dėmesio! Skauda!

Jei bent kartą matėte, kaip epiliatoriai reklamuojami, tikrai niekada nepagalvojote apie skausmą, kurį jie gali sukelti. Kai kurios moterys savo naujai įsigytus epiliatorius parduoda po pirmo bandymo šalinti plaukelius, nes negali iškęsti jų keliamo skausmo. Ypač didelį skausmą kelią epiliatoriai, kurie neturi jokių pagalbinių dalių, tokių kaip šaldomoji pirštinė, vibraciniai ratukai.

Kai kurioms moterims epiliatoriai gali sukelti ne tik nemalonius trumpalaikius pojūčius, bet ir ilgam laikui pažeisti odą. Tokių įspėjimų taip pat nepamatysite reklamose. Ypač pavojinga naudoti šią plaukų šalinimo priemonę, jei yra paviršinių kraujagyslių, nes galima nepakeičiamai pažeisti kojas.

Kiek tai efektinga? 

Plaukų šalinimas epiliatoriumi yra efektyvesnis nei skutimasis, tačiau dažni, ne itin geri atsiliepimai formuoja nuomonę, kad daug geriau šią funkciją atlieka depiliavimas vašku. Paprastai lygia ir švelnia oda po epiliacijos moterys džiaugiasi maždaug tris savaites. Taip, Epiliatorus pašalina plaukelius su šaknimis, dėl to praeina daugiau ilgiau laiko, kol jie atauga, tačiau poveikis priklauso ir nuo plaukelių storio, spalvos. Jei jie stori, tankūs, tamsūs, gali tekti skustis dažnai, o skausmas nebūtinai mažės.

Epiliatoriai nėra universalūs ir tinkantys visiems. Jų naudojimo principas taip pat ne visiems priimtinas. Jei negalite pakęsti skausmo, tikriausiai tai ne jums, tačiau jei šis įrankis tiks – džiaugsitės sutaupytu laiku ir lygia, gražia oda.