Verslas / Ekonomika

ERGO investuos į plėtrą Baltijos šalyse

ERGO draudimo grupė Vokietijoje dėl atsigaunančios Baltijos šalių draudimo rinkos mato geras perspektyvas investicijoms Baltijos šalyse bei veiklos plėtrai. Tai pareiškė ERGO draudimo grupės Vokietijoje valdybos narys dr. Jochen Messemer susitikimo su Lietuvos Respublikos Ministru Pirmininku Andriumi Kubiliumi metu.


ERGO valdybos narių susitikime su Lietuvos Ministru Pirmininku buvo aptarta ERGO draudimo grupės Baltijos šalyse vykdoma veikla ir tolimesni planai. „ERGO nuolat investuoja į įmonės veiklos plėtrą Baltijos šalyse“, – teigia dr. J. Messemer. ERGO pripažįstama kaip svarbi ir patikima verslo partnerė užtikrinant ekonominę plėtrą ir mūsų šalyje, o Lietuva – verslo investicijoms patraukli Europos Sąjungos valstybė.

Pasak dr. Messemer‘io, Baltijos šalių rinkos plėtros prognozės yra teigiamos ir, pradėjus stabilizuotis ekonominei situacijai, šiame regione tikėtinas greitesnis draudimo rinkų augimas. Pozityvios tendencijos numatomos transporto priemonių, turto, sveikatos ir gyvybės draudimo srityse. „Tačiau tokio augimo, koks buvo fiksuotas prieš ekonominį sunkmetį, nesitikima dar per ateinančius kelerius metus“, – teigia dr. J. Messemer.

ERGO draudimo grupės Vokietijoje valdybos narys prognozuoja konsolidacijos tikimybę Baltijos šalyse. „Rinka, kaip jau buvo pastebėta per pastaruosius dvejus metus, dar labiau konsoliduosis.  Rinkos dalyviai, siekdami didinti savo konkurencingumą, savo pozicijas stiprins susijungdami“, – įsitikinęs dr. J. Messemer.

ERGO draudimo grupė Baltijos šalyse
ERGO yra viena pirmaujančių draudimo grupių Baltijos šalyse ir vienintelė siūlanti visas draudimo rūšis: turto draudimą ir draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, gyvybės, pensijų bei sveikatos draudimą. Įmokų suma ERGO Baltijos šalyse 2010 metais sudarė 130 mln. eurų. ERGO draudimo grupė veikia ir Baltarusijoje, teikdama paslaugas klientams ne gyvybės draudimo srityje. Daugiau nei 450 tūkst. klientų Baltijos šalyse pasitiki ERGO grupės paslaugomis, patirtimi bei finansiniu stabilumu.

Baltijos šalyse veikiančios ERGO bendrovės priklauso tarptautinei ERGO grupei – vienai didžiausių draudimo bendrovių Europoje, kurios metinė pasirašytų draudimo įmokų suma sudaro beveik 20 mlrd. eurų. ERGO atstovaujama daugiau nei 30 šalių Europoje, Azijoje, taip pat Kanadoje. Grupės paslaugomis naudojasi 40 mln. klientų.

Pagrindinis ERGO akcininkas yra viena didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“.