Kompiuteriai / internetas

ESET naujienos CeBIT’2011

Rytoj Hanoveryje, Vokietijoje, prasidedanti kasmetinė CeBIT paroda sutrauks daugybę lankytojų, norinčių pamatyti svarbiausias šių metų IT technologines naujienas. Kartu su kitais IT ir telekomunikacijų produktų gamintojais, parodoje tradiciškai dalyvaus ir ESET.

Ką mūsų kolegos pademonstruos CeBIT’e?

ESET parodos metu pristatys demonstracinę, išmaniesiems telefonams su “Android” operacine sistema skirtą saugumo sprendimo “ESET Mobile Security” versiją. Taip pat praskleis šydą, kokia bus 5-oji “ESET Smart Security” versija, skirta “Windows” OS. Iki vasaros turėtume sulaukti 5-osios nemokamos antivirusinės programos versijos BETA, skirtos viešam testavimui, tad CeBIT lankytojai greičiausiai bus pirmieji laimingieji, turintys galimybę išbandyti naują ESET.

Kaip teigia ESET saugumo sprendimų kūrėjai, “ESET Smart Security 5″ turės vadinamąją “tėvų kontrolę”, skirtą interneto prieigos vaikams ribojimui, ir geresnes kenkėjų nustatymo funkcijas. Tačiau apie tai daugiau pakalbėti galėsime po CeBIT’o. Taip pat parodoje bus pristatyta pašto serveriams skirta “ESET Mail Security 4″ versija vokiečių kalba, paruošta galutiniam išleidimui (”Release Candidate” versija) – tai pirmas bandymas lokalizuoti šį sprendimą.

Be kalbų apie naujas versijas ir jų galimybes, ESET atstovai CeBIT’e dalyvaus įvairiose diskusijose apie saugumą, tad paroda bus naudinga ne tik mėgėjams pačiupinėti naujus prietaisus, išbandyti naujas technologijas, bet ir norintiems susipažinti su saugumo tendencijomis greitai besikeičiančiame pasaulyje.

nemokamos antivirusinės programos